bezchmurnie
27°
26°
poniedziałek
Reklama
fot. GZK/UG Rędziny
Zmiany w kursowaniu GZK
31 marca 2020 r. | 12:10
6

Gminny Zakład Komunikacji w Rędzinach poinformował, że od jutra, tj. 1 kwietnia do 11 kwietnia GZK będzie kursować zgodnie z rozkładem wakacyjnym, a w weekendy jak w niedzielę i święta.

Szczegóły znajdziecie w komunikacie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Zmiany w kursowaniu GZK”

 1. Jelcz PR110 pisze:

  Dlaczego tak późno rozwieszono rozkłady jazdy na przystankach, a informacja na pierwszy rzut oka wprowadza w błąd bo od 1 kwietnia obowiązuje zmieniony okrojony rozkład – Tymczasowy a nie typowy Wakacyjny. W rozkład “dni robocze” bardziej przypomina “niedziele i święta” bo od 1.04 będzie jeździł tylko jeden autobus na każdej z trzech linii.
  http://www.redziny.pl/gzk/rozklad-jazdy/kierunek-czestochowa-tymczasowy/
  http://www.redziny.pl/gzk/rozklad-jazdy/kierunek-redziny-tymczasowy/

 2. ... pisze:

  Manipulacja, kłamstwo obłuda i obiecywanki…..
  Skąd My to znamy Puk Puk ?

 3. obserwator pisze:

  Jaka manipulacja i kłamstwo? Kurde ludzie, czy naprawdę tak ciężko jest zrozumieć, że takie przedsiębiorstwo jak GZK w obecnej sytuacji ma kolosalne problemy? Przecież skoro nie ma pasażerów to nie zarabiają. Szczerze to za chwilę spodziewałbym się jeszcze większego ścięcia kursów i nie wiem jak można takiego działania nie rozumieć lub je krytykować.

  1
  1
  • Ekonom z batem pisze:

   Pieniądze na “awaryjne ” utrzymanie gzk były. Po pierwsze, z pozostawionej przez poprzednika nadwyżki budżetowej – ponad 7 mln.Po drugie i trzecie z chybionej pseudo inwestycji typu mijanki na Szkolnej w Koninie i bezsensownego zakupu znaków drogowych dla całej gminy, oraz wydawaniu pieniędzy na różnego rodzaju korporacje prawnicze.
   To daje według moich szacunków (z wyjatkiem nadwyzki budzetowej) kilkaset tysięcy zł dzieki, którym spokojnie gzk mogłoby przetrwać ten trudny czas.
   Dlatego lament w tej sprawie staje się bezprzedmiotowy.

   4
   2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *