Na kilka dni przed wyborami w GKS Unia Rędziny, działacze Unii na swoim profilu na facebooku wydali oświadczenie, w którym w pełni popierają działania Wójta Pawła Militowskiego.
Działacze poinformowali również, że przetarg na obiecany przez Pawła Militowskiego stadion z prawdziwego zdarzenia, ma zostać wkrótce ogłoszony.
Zarząd GKS Unia Rędziny ma z pewnością jakieś informacje na temat finansowania stadionu, o których nie wiedzą jeszcze mieszkańcy i radni.
PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. mat. wyborczy Pawła Militowskiego

fot. mat. wyborczy Pawła Militowskiego

fot. mat. wyborczy Pawła Militowskiego

fot. mat. wyborczy Pawła Militowskiego

fot. mat. wyborczy Pawła Militowskiego

fot. mat. wyborczy Pawła Militowskiego
Wierni do końca jego lub nas
PUK !!! PUK !!! PUK !!!!+
Pawełki oszukali wszystkich !!!
prezesa Rybaka chyba urna w głowę uderzyła albo przewrócił się na niego regał z pieczywem !!!
prezes Rybak bredzi na temat wójta Militowskiego któremu ponoć klub GKS Unia Rędziny tak wiele zawdzięcza !!!
koń by się uśmiał !!!
GKS Unia Rędziny mecze u siebie zagra w Kamyku !!!
Wójcie gdzie jest ten obiecywany w kampanii wyborczej stadion dla GKS Unia Rędziny !!!
Prezesie gdzie jest ten obiecywany w kampanii wyborczej stadion dla GKS Unia Rędziny !!!
Prezesina miał wizję na temat przetargu na budowę stadionu dla GKS Unia Rędziny ,
który zostanie ogłoszony już w krótce ??????
Wójt i prezes oszukali wszystkich w kampanii wyborczej w 2018 r.
obiecywali mieszkańcom piłkarzom pokazywali wizualizację stadionu wraz z zapleczem dla piłkarzy GKS Unia Rędziny i co pozostało z tych obietnic mecze u siebie będą grali w Kamyku !!!
Prezes podał się do dymisji i dobrze nic po nim
poza rozwożeniem paszkwili na kontrkandydatów w dwóch kampaniach wyborczych dla klubu nie zrobił nic !!!
PUK !!! PUK !!! PUKA !!!
A ile pieniędzy i z jakiego źródła finansowania wójt zamierza przeznaczyć na budowę tego obiektu sportowego ?
Poza tym Zarząd powinien wiedzieć, iż pytania kierowane do władz gminy o sposób zarządzania środkami finansowymi ,dalej zwanymi budżetem gminy, nie są w żadnej mierze walką polityczną ,tylko troską o szeroko rozumiany interes społeczny.!!!!!
Zalecamy z całą stanowczości Zarządowi lekturę prawa prasowego oraz ustawy o dostępie do informacji publicznej. !!!
O tak prozaicznych kwestiach, powinna wiedzieć przeciętnie rozgarnięta osoba!!!
Czegoś nie rozumiem. Zarząd zarzuca wykorzystywanie informacji publicznej na portalu, – który działa w większości gmin i
kilku powiatów – do walki politycznej.
A czy prawdą jest, że sam prezes brał udział w organizacji wyborów samorządowych, opowiadając się po jednej ze stron.???
To już takie działanie według prezesa walką polityczną nie jest ? !!!!!!!
Cóż za hipokryzja, arogancja i buta!!!!!!!
Prezes Rybak rozwoził na rowerze
nawet w ciszy wyborczej paszkwile
po całej gminie na kontrkandydatów Militowskiego !!!
Rybak gdzie jest stadion dla GKS Unia Rędziny ????????????????????
Rybak gdzie jest stadion dla GKS Unia Rędziny ????????????????????
Rybak gdzie jest stadion dla GKS Unia Rędziny ????????????????????
Ciekawe, czy zarząd Unii poda się dobrowolnie do dymisji !!!
Ciekawe, kiedy ruszy budowa przyobiecanego stadionu dla Unii!!!
Ciekawe, skąd wezmą pieniądze na ten cel!!!
Ciekawe, czy Zarząd Unii zostanie odwołany!!!
Czas pokaże!!!!!!!!!!!
My, Mieszkańcy Gminy wyrażamy oburzenie z powodu oburzenia Zarządu Unii.
Przecież znamy te słynne foty z wójtem i prezesem Unii , gdzie wbijali łopaty w grunt pod stadion. Upłynęło od tego czasu 3 lata i co?
Cisza!!!!!!!!!!!
Zarząd Unii do dymisji!!!!!!!!!!!!!!!!
Ciekawe. Czyżby wójt miał zagwarantowane 100% środków na budowę stadionu dla Unii ? Przecież zawsze twierdził, że nie można ogłosić przetargu na inwestycję, jeśli nie ma się zagwarantowanych 100% środków na jej przeprowadzenie. Potwierdził to oficjalnie na jednej z sesji. Tak było z budową sali gimnastycznej w Koninie. Mimo, że na ten cel figuruje w budżecie ponad 700.000,00 zł, to wójt nie ogłosił przetargu, argumentując, że nie ma zagwarantowanych 100% środków na budowę tej, jakże potrzebnej inwestycji dla uczniów szkoły w Koninie. A może gdzieś są ukryte jakieś pieniądze, o których nie wiemy ? Może na stadion się znajdzie 30-40 milionów zł, a dla dzieci w Koninie nie będzie 2 milionów. Tylko 2 milionów !!.
Szanowny Panie Wójcie !!!!!!
Nie może być mowy o sali gimnastycznej w Koninie.!!!
Przenieść dzieciaki do Rędzin na Osiedle, gdzie stoi pusty piękny gmach wraz z infrastrukturą .!!!
Nie można poddawać się byle zachciankom paru mieszkańców sołectwa
Chcą salę …..OK…….prosta droga…. Składka i do roboty!!!!!
Bezczelnością było stwierdzenie sfrustrowanej osoby, że tam szkoła była, jest i będzie. Typowo komunistyczny tok myślowy !!!!!
Panie Rybak!
Jeszcze przez kilka godzin jesteś Pan prezesem Unii. I oby dzisiaj definitywnie pańska kadencja się zakończyła. Powiedz pan tak szczerze na koniec, co oznacza zapis “wkrótce zostanie ogłoszony przetarg na budowę boiska Unii.”.
Jaka to jest jednostka czasowa. Określ pan za jaki czas ten przetarg będzie ogłoszony i skąd będą pochodzić środki finansowe !!!!!
Patrząc na to oświadczenie, przypomina mi się scena z komedii “Miś”. Tam też klient podchodzi do szafy naciska guziczek i napoier***a z aparatu mowy formułki na cześć swojego pryncypała
I co panie Rybak. Nazwany przez pana “niszowy portal” dalej według pana ma na celu walkę polityczną z klubem, czy tylko opisywanie stanu faktycznego zastanego w gminie ?
Gdzie są te pieniądze na stadion Unii ?? . Pozowałeś pan z łopatą, niczym Maliniak w “Czterdziestolatku” i co ?
Podałeś się pan do dymisji i co ?
Jaką teraz bajeczkę , opowiesz pan mieszkańcom i środowisku sportowemu w gminie ?