bezchmurnie
15°
12°
środa
Reklama
fot. GZK/UG Rędziny
Wraca rozkład szkolny GZK
13 stycznia 2021 r. | 13:44
4

Od poniedziałku 18 stycznia, w związku z powrotem najmłodszych uczniów do szkół, Gminny Zakład Komunikacyjny w Rędzinach uruchamia rozkład "szkolny". Dzięki tej decyzji, wzrośnie liczba autobusów kursujących po gminie Rędziny.

Poniżej komunikat w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Wraca rozkład szkolny GZK”

 1. Cwaniak z Kościelca pisze:

  Co jest powodem, że gmina do tej pory nie ustaliła odjazdów autobusów z ul. Piłsudskiego ?

  16
  2
  • PR110 pisze:

   Obecnie obiekt jest jeszcze niedostępny, nie wliczając taxówek. Gdyby otwarto węzeł to MZDiT musiałoby znów wydłużyć linie z Poczesnej i Olsztyna skrócone obecnie do Estakady rakowskiej bo tak jest taniej, a miasto nie ponosi kosztów wozokilometrów tych linii na swoim terenie. Po otwarciu węzła mogłoby się okazać, że wybudowano “gigantyczny” obiekt, ale brak jest pomysłu jak ma funkcjonować jako element całości sieci komunikacyjnej. Dawnego przystanku przy sklepie i miejsc postojowych dla autobusów już nie ma i nie będzie, bo po obu stronach Piłsudskiego jest droga rowerowa.

   2
   15

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *