bezchmurnie
27°
27°
poniedziałek
Reklama
Wójt ukrywa nagrody urzędników. SKO uchyliło decyzję wójta
19 listopada 2021 r. | 14:27
6

Kolejny raz Wójt Paweł Militowski przegrał przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Częstochowie. Ogromne pieniądze wydawane na prawników nie pomogły. SKO uchyliło decyzję Wójta w sprawie odmowy wydawania informacji publicznej dotyczącej nagród pracowników Urzędu Gminy Rędziny za lata 2017-2020.

Szczegóły znajdują się w decyzji poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Wójt ukrywa nagrody urzędników. SKO uchyliło decyzję wójta”

 1. Ada pisze:

  Wójt marnotrawi nasze pieniądze na nagrody dla pracowników Urzędu Gminy Rędziny na hulanki i swawole
  na wyjazdy i szkolenia
  na romanse z urzędniczkami w pyrzowickich hotelach !!!

  14
 2. Cwaniak z Kościelca pisze:

  To jest skandal, żeby ukrywać przed podatnikiem informacje o nagrodach dla podległych pracowników, którzy są na garnuszku gminy !!!
  Takich rzeczy nigdy przedtem w tej gminie nie było !!!
  Przyrzekał w Remizach OSP , że będzie dbał o budżet gminy i będzie transparentny. !!!
  Teraz widzimy , ile są warte jego zapewnienia!!!
  Taczka!!!
  Taczka!!!
  Taczka!!!

  12
 3. Agusia pisze:

  A koleżanki i koledzy z Rady Gminy, co mają do powiedzenia na ten temat?
  Co na to Komisja Rewizyjna. ?
  Wy też uważacie , że podatnikowi WARA od informacji w tej sprawie?

  19
 4. mieszkaniec Marianki pisze:

  Agusia o czym ty piszesz przecież jak ich nazwałaś koleżanki i koledzy z rady, to uważają, że są zależni od wójta. Nie wiedzą nawet, że to wójt im podlega jako organ wykonuący ich uchwały. Ale żeby to stosować należy się na tym znać, albo nawet douczyć. Przewodniczącym komisji rewizyjnej jest operator wózka widłowego, to co on może skontrolować? jak sam nic nie umie, bo nie ma odpowiedniego wykształcenia i przygotowania. Duża wina wyborców, że wybieraja takich nieudaczników bez szkoły bez przygotawnia. Na pewno to powinna być nauczka na następne wybory żeby zaufać ludziom wykształconym i przygotowanym do pełnienia odpowiedzialnej funkcji radnego. Każdy radny powinien dbać o interesy wyborców i po kadencji rozliczyć się przed mieszkańcami, co dla nich zrobił. A teraz to musimy zrobić REFERENDUM i pozbyć się nieuków i nieudaczników z rady i wójta.

 5. halinazmiensnego pisze:

  Krótko i na temat, kiedy sa kolejne wybory na wójta i na kogo zamierzacie głosować? Stadionu nie ma, śmieci bardzo drogie, kanalizacji nie ma (można s*rać za stodołą), drogi dziurawe, pracownicy z gminy dostają podwyżki i nagrody za picie kawy, wciąż przybywa prezesów – MAM WRAŻENIE ŻE TO Z NASZYCH PODATKÓW MAJĄ TE PENSJE . Co za kolesiostwo głosowało na tego pana o kontrowersyjnym kolorze włosów i czy to kolesiostwo jest teraz zadowolone?

  12
 6. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  Kandydat na wójta już nerwowo przebiera pulchnymi nóżkami. Jeździ na tajne spotkania, knuje. Szuka potencjalnych sponsorów.
  Nie dajcie się znowu nabrać!!!

  10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *