bezchmurnie
21°
19°
sobota
Reklama
Wójt ukrywa milionowy wydatek?
19 sierpnia 2020 r. | 12:05
6

Kolejny raz wygrałem z Wójtem Pawłem Militowskim przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Częstochowie. Militowski ukrywa wydatki na rzecz Kancelarii Prawnej Woźniak i Wspólnicy spółka komandytowa z Krakowa.

Przypominam, że chodzi o znaczne środki przeznaczone na rzecz tej kancelarii. Mówi się nawet o kwocie zbliżonej do miliona złotych.

Poniżej znajdziecie uzasadnienie do tej decyzji.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Wójt ukrywa milionowy wydatek?”

 1. Wróg ciemnoty pisze:

  PUK PUK Mieszkańcy gminy wreszcie muszą wiedzieć, jaka jest kwota wydatków na prawników, rzeczoną Kancelarię Prawną. Premie, nagrody, trzynastki, dla koleżanek z pracy, wyjazdy na szkolenia w kraju, jak i poza jego granice Delegację wòjta, w ròżne miejsca w tym hotele z jacuzzi.
  Ile straciliśmy na przegranym przez gminę procesie z panem Rzeszotem.
  Ile kierownik Rzeszot otrzymał odszkodowania oraz innych należności, po wygranym z gminą w sądzie procesie. Ile zarabia obecnie w GZK.
  To wszystko podatnicy muszą wiedzieć.!!!

  19
  2
  • WONG pisze:

   Pytasz, ile gmina straciła na przegranym procesie z Panem Rzeszotem. Właściwie to najwięcej stracił właśnie on. Właściwe pytanie powinno brzmieć : Jakie konsekwencje poniósł wójt, jego ówczesny zastępca i radni, którzy przyłożyli do tego ręce za niezgodne z prawem wymówienie pracy Panu Rzeszotowi ? Ile on w tej chwili zarabia i jakie dostał odszkodowanie ( raczej żadne ) to tylko i wyłącznie jego sprawa. Obowiązuje RODO !

   9
   7
 2. PR110 pisze:

  Dajcie już spokuj z dinozaurami w GZK.Emeryci na emeryturę albo wnuczki bawić żeby rodzice mogli robić na emerytury i 500+ .Chmielarz wróci to go może przywróci przecież ten portal robi politykę w tym kierunku, wiecznie prezesem ZCh być nie można i trzeba mieć gdzie wylądować awaryjnie.

  2
  12
  • Sentymentalny wnusiu pisze:

   Ktoś musiałby być niespełna rozumu, aby przejąć gminę w takim stanie. Ale musi to ktoś zrobić ,by nie dopuścić do całkowitej katastrofy!!!!!

   11
   1
   • Koniniak pisze:

    Panie Redaktorze , dzięki za to forum. Jak ono jest potrzebne może świadczyć fakt z banerkiem pewnego doktora dwojga nazwisk.
    Otóż banerek spokojnie wisząc na płocie sołtysa Konina, łamał prawo wyborcze. Wystarczyło pare opinii oburzonych mieszkańców gminy i……… baneru na ogrodzeniu już nie ma!!!!!!!!!
    Brawo i dziękujemy Redaktorowi że stworzył dla nas tarcze ochronna!
    Pani Radna z Konina, czy zgłosiła pani pisemny wniosek do wojta o sporządzenie planów kanalizacji w Koninie?

    • Jacek i Placek pisze:

     Mają pełno w gaciach , ze strachu przed Prokuratorem i Wyborcami, bo uruchomili płatnych , sprzedajnych trolli na forum Pana Redaktora.
     No cóż, za stanowisko, trzeba się zeszmacić na żądanie mocodawcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *