Czy jest ktoś w stanie jeszcze pomóc w ratowaniu wizerunku gminy Rędziny? Wójt właśnie ogłosił nabór na stanowisko podinspektora ds. promocji.
Zarobki niskie i na pewno dużo emocji.
Ogłoszenie poniżej.
PAWEŁ GĄSIORSKI
Czy jest ktoś w stanie jeszcze pomóc w ratowaniu wizerunku gminy Rędziny? Wójt właśnie ogłosił nabór na stanowisko podinspektora ds. promocji.
Zarobki niskie i na pewno dużo emocji.
Ogłoszenie poniżej.
PAWEŁ GĄSIORSKI
Wójt gminy szuka pracownika od promocji ? Dlaczego zwolnił panią Klaudię mieszkankę gminy Rędziny ? .
Czy powodem nie przedłużenia umowy o pracę był fakt że pani Klaudia była osobą bardziej inteligentną niż wójt budowlaniec ? Czy pani Klaudia szanowała siebie i wartości i nie wyrażała żadnego zainteresowania rudym gadem ?
Nigdy w naszej gminie nie było takiego stanowiska, kogo ma promować, chyba ryżego żeby znowu został wójtem. Na pewno znowu przyjmie kogoś swojego, albo mu ktoś za zatrudnienie zapłaci. Tylko z tego ten człowiek słynie w całej okolicy. W gminie Redziny załatwia się za łapówki.
Żebym wiedział, że tak się załatwia tobym w ogóle do ciebie nie przychodził, mogłeś sobie na drzwiach napisać.
Łapówki w naszej gminie to tajemnica ogółu wszyscy wiedzą, tylko nie powiedzą, za to mówią obcy, którym przychodzi tutaj coś załatwić. Panuje zasada JAK DASZ TO MASZ.
Ile jeszcze ten człowiek musi zrobić dewastacji, żebyście przejrzeli na oczy i wyprowadzili gościa na rogatki gminy ?
Ludzie ,czy wy jesteście upośledzeni umysłowo, że dajecie się tak dymać?