bezchmurnie
21°
19°
sobota
Reklama
fot. UG Rędziny
Wójt podniósł ceny biletów GZK!
27 grudnia 2022 r. | 11:31
10

Od 60 gr do 80 gr na bilecie tyle wyniesie podwyżka usług świadczonych przez Gminny Zakład Komunikacyjny w Rędzinach. Wójt Paweł Militowski wydał zarządzenie w tej sprawie.

Szczegółowy cennik poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI10 odpowiedzi na “Wójt podniósł ceny biletów GZK!”

 1. Marek pisze:

  Przy tym wójcie to jedno pasmo podwyżek i afer!!!!

  15
 2. hałabała pisze:

  Skoro emerytury rosną, skoro zwykły robol po zawodówce za wystruganie kawałka deski czy wykopanie dołu czy przyklejenie płytki krzyczy 2x więcej niż rok temu, to dlaczego bilety miałyby pozostać w starej cenie? TYLKO 10% podwyżki to i tak mało. Wy się zastanówcie dlaczego benzyna nie tanieje skoro ropa szoruje po dnie i kto was ciągle pucuje między purzyty.

  1
  13
 3. Zorro pisze:

  podnosi śmieci ,podnosi podatki teraz bilety
  wcześniej podnosi sobie wynagrodzenie fo 20tys brutto radnym dietę a halabala płacze
  tu się gamoni skup w swoim środowisku co się dzieje

  10
 4. mieszkaniecrudnik pisze:

  punkty 8 lit. B,C oraz punkt 10 lit. B,C nie mają racji bytu!!!.
  Natychmiast to zlikwidować.!!!
  Od chorych wymaga się opłaty za bilet, natomiast cwaniaczki i ich rodziny jeżdżą na koszt podatnika.!!!
  Skandal !!!
  Tylko patrzeć, jak kierowczyki przedstawią swoje kolejne, niezaspokojone żądania !!!

  • PR110 pisze:

   Kto już wpadł na to po co w projekcie na przedłużeniu ul.Prostej z Marianki do Kościelca przystanki autobusowe na wysokości pewnej przedłużonej ulicy na literę W….?

 5. PR110 pisze:

  GZK od kwietniowych podwyżek nadal nie stać na wymianę niedziałających wyświetlaczy w solarisach, teraz po drugiej podwyżce w jednym roku naprawią? BTW, powiatowy PKS jeździł do tej pory z/do Rędzin 4 złote kto był wtajemniczony mógł korzystać taniej.

 6. bucefał pisze:

  Mam pytanie do Pana redaktora. Jak to jest, że w wiadomościach wspomniał pan o pracy w ZGKiM na stanowisku palacza, a pominął ogłoszony i rozstrzygnięty konkurs na zastępcę kierownika GZK w Rędzinach. Osoba przyjęta na to stanowisko wiele wyjaśnia w tym temacie. Może warto byłoby pogłębić ten temat. No chyba, że jest to temat tabu, a koligacje nie pozwalają na przyjrzenie się panującym tam zwyczajom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *