bezchmurnie
10°
10°
sobota
Reklama
fot. yt
Wójt po roku udostępnił faktury z FUH Jagoda
27 stycznia 2021 r. | 13:01
12

Trwało to rok. Po kilku uchylenia decyzji Wójta Pawła Militowskiego, w końcu otrzymałem od niego faktury od firmy FUH Jagoda Sławomir Jagoda za 2018 i 2019 rok.

Zobaczcie, co przez rok ukrywał Militowski.

PAWEŁ GĄSIORSKI12 odpowiedzi na “Wójt po roku udostępnił faktury z FUH Jagoda”

 1. Redzinianka pisze:

  Czyżby ujawnienie zbiewgalo sie ze sprawą celowo. Po to by się wybielić?. Czy może usługodawca z Krakowa umponiał płacecego z naszych podatków za usługę w sądzie ze ma obowiązęk udostępnić. Po roku te faktury udostępnione to rzeczywiście duzo pracy trzeba bylo włożyć zeby udostępnić kilka faktur. Czy na to gmina zatrudniła dodatkowa osobę? ciekawe czy wszystkie te faktury, czy skrzętnie przebrane i wybrane. Słupek ocynkowany do czego był potrzebny? Na podwórko własne ?

  21
  • Rędziniak pisze:

   Stan dróg gminnych “woła o pomstę do Nieba”.Latami czekają na generalny remont takie ulice jak, Cmentarna w Rędzinach i Kościuszki , w którą trzeba włożyć kanalizację. A tutaj jakieś słupki ocynk, znaki drogowe, projekty progów zwalniających, progi zwalniające.
   Również czas udostępnienia faktur poraża i świadczy o złej woli wójta, mając na uwadze rzesze zatrudnionych ludzi gminie.
   Czy aby takiego gospodarza chcieliśmy???

   24
 2. Mieszkanka z Osiedla pisze:

  Komisja Rewizyjna sprawdzi przecież radna Lidia Warwasińska zgłosiła do planu pracy Komisji Rewizyjnej kompleksową kontrolę w Urzędzie Gminy w Rędzinach od 2018 roku do dnia przeprowadzenia kontroli . Jak wiadomo pan przewodniczący odczytuje protokół z przeprowadzonej kontroli na posiedzeniu sesji więc wtedy się okaże czy te faktury były udostępnione prawidłowo czy wybiórczo aby coś udostępnić.
  Jak widać wójt nie zna przepisów związanych z terminem udzielenia odpowiedzi na złożony wniosek
  WSTYD !!! co z niego za urzędnik samorządowy .

  21
  • Cwaniak z Koscielca pisze:

   Mamy nadzieję, że w trakcie kontroli radni z Komisji powołają biegłych rewidentów w poszczególnych zagadnieniach, gdyż nie wyobrażamy sobie, że Komisja Rewizyjna bez wsparcia fachowców udźwignie tematykę kontroli i!!!!!
   Szczególnie jej Przewodniczący , który obecnie w jednej z renomowanych hurtowni budowlanych, wykonuje zawód operatora wózka widłowego. Wcześniej jak wiemy, nie miał żadnego doświadczenia z tematyką samorządu terytorialnego !!!!!!

   21
   • Wodz123 pisze:

    Pora aby się wybielić tak tuż przed sprawa 😉 to jeżeli młodych wybierają za przewodniczących komisji bez doświadczenia to życzę powodzenia w funkcjonowaniu tej upadłej gminy szacun pełen że jeszcze ci ludzie pracują na stołkach i nie wstyd im brać za to nasze pieniądze ludzie bez grama honoru !!!

    15
  • Redzinianka pisze:

   Dokładnie termin administracyjny 30 dni, niekoniecznie obowiązuje w tym urzędzie. Jak widać piastujacy urząd wójta sam ustala przepisy. Czas na zmiany! Kadencji jeszcze trochę zostało jesli Pan zostanie niestety zniszczy dobre imię gminy i owszem zaufanie do urzędu spadnie jeszcze bardziej. Rozprawa powinna być jawn. Tak bardzo się w gminie boją utraty urzędu i pod przykrywką zniesławienia niby gmina pozywa za wolność słowa. Prawda nie boli Pani Wójcie jeśli się jest uczciwym..dwa czy ktoś przeprowadził jakąś ankietę by sprawdzić czy faktycznie tylko publikacje wpłynęły na brak zaufania. Czy kiedykolwiek ktoś z Was Redzinian otrzymał jakiekolwiek pytanie o naszych cudnych przestawicieli co o tym myślimy…sa na to jakieś potwierdzenia …no bo skoro stracił urząd zaufanie to chcemy znać powód i przeprowadzone merytoryczne badania i sondaż który jasno i wyraźnie mówi że publikacja o śmieciach tak bardzo wpłynęła na ocenę urzędu.. Wątpię by publikacje same w sobie raczej poczynania o których z m.in. tych publikacji możemy sie sporo dowiedzieć. A na pewno jest jeszcze sporo innych tematów “smaczków” które wypływają na postrzeganie gminy przez mieszkańców.

   19
 3. Redzinianka pisze:

  Oby tak było i ta kadencja ośmieszania gminy i jej mieszkańców sie zakończyła szybciej niż przewduje kadencja.

  17
  • Z Osiedla pisze:

   Ciekawe jak ta sprawa z bójką na dolnym holu i relaksacja w jakuzzy pyrzowickich hoteli. To mogą być dopiero smaczki jak ludzie puszczą parę z gęby.

   19
 4. Mieszkaniec gminy pisze:

  A dlaczego firma zewnętrzna kupuję sobie za nasze pieniądze kosę za 3400 PLN i fakturę okazuje….???
  Chcąc świadczyć usługę bez sprzętu co to za rekin biznesu…

  16
  • Konserwator zieleni pisze:

   Skoro MY PODATNICY , być może zasponsorowaliśmy tej firmie kosę, to może to był jakiś program “Usterka”.
   Tam też ” fachowcy” nie mają profesjonalnych swoich narzędzi.
   A teraz pytanie jest takie. Gdzie jest ta kosa? Niech wójt pokaże dokument zaksięgowania tego urządzenia!!!!!!!
   Inaczej jest to niebywały SKANDAL, żeby usługobiorcom kupować sprzęt do pracy !!!!!!!!

   15
 5. Mieszkańcy Gminy pisze:

  Dokładnie. !!!
  W jakich okolicznościach i na czyje potrzeby FUH Jagoda zakupiła kosę spalinową za 3400,- ?
  Gdzie obecnie się ta kosa znajduje?
  Jeśli przyjąć że kosę spalinową zakupiono dla gminy ,dlaczego wykorzystano do tego celu tę firmę. ?
  Rzeczywiście chcemy widzieć dowód zaksięgowania piły, jako własności gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *