bezchmurnie
25°
23°
piątek
Reklama
fot. UG Rędziny
Wójt Paweł Militowski od sierpnia zarobił ponad 105 tys. zł!
21 stycznia 2022 r. | 12:41
11

Zwróciłem się do gminy Rędziny z wnioskiem o przesłanie mi kwot, jakie Wójt Paweł Militowski otrzymał tytułem wynagrodzenia za okres od 1 sierpnia 2020 do 15 stycznia 2021 roku oraz od 1 sierpnia 2021 roku do stycznia 2022 roku.

W pierwszym okresie Militowski otrzymał na 50 835,14 zł brutto. W drugim, już po podwyżce, była to kwota 105 614,07 zł brutto.

To dlatego wójt tak bardzo chciał podwyżki. Tu chodzi tylko o pieniądze.

PAWEŁ GĄSIORSKI11 odpowiedzi na “Wójt Paweł Militowski od sierpnia zarobił ponad 105 tys. zł!”

 1. mieszkaniec Kościelca pisze:

  Ludzie wyrzućmy tego darmozjada na zbity pysk, bo on jest bardzo nieprzygotowany do pełnienia funkcji wójta, za to pazerny do granic możliwości. Radni jedzą mu z ręki, nie wiem dlczego są tacy głupi? Prezydent stolicy ma mniejszy zarobek jak wójt Rędzin, co to za chołota mu tyle wynagrodzenia dała? Należy ich rozliczyć i wyrzucić, Mieszkańców może uratować REFERENDUM, oni tylko korzystają z tego, ze jest pandemia, bo dawno byłoby już po nich.

  24
 2. Mily pisze:

  Zwykly człowiek może tylko pomarzyć o takich zarobkach ja pierdole we łbie się przewraca tym wójtom jeszcze wyrównanie kilka miesięcy do tył rzygać się chce na tych radnych i wójta

  23
 3. Rudy Bawidamek pisze:

  Drodzy Mieszkańcy Gminy, dalej łudzicie się tym., że ten człowiek dobrowolnie zrezygnuje ze stanowiska wójta , biorąc taką kasę z NASZYCH podatków ? Przecież dostał od życia kurę, która znosi “złote jajka”. !!! Dostał to wymarzone przez siebie tylko “Lepsze Jutro” PUK PUK !!!
  Wszedł podstępem w łaski Wyborców, ględząc przed wyborami, w remizach OSP, o rzekomej dbałości o nasze pieniądze. !!!
  Popatrzcie, w jaki sposób wydawał NASZE pieniądze doprowadzając gminę do 13 milionowego zadłużenia.. Został opisany w Wystąpieniu Prezesa RIO Katowice , a mimo tego radni podnieśli mu pensje do galaktycznych rozmiarów. Przy okazji zadbali również o swoje kieszenie napełniając je prawie 50 procentową podwyżką i tak tłustych diet. Przez ten okres porozdawał z NASZYCH pieniędzy swoim pracownikom – nagrody, premie w kwocie prawie miliona złotych. Wystąpienie RIO wskazało, iż dając te nagrody pracownikom , nie dokonał stosownego uzasadnienia wydatkowania publicznych pieniędzy .
  Podnosząc pensje wójtowi do galaktycznych rozmiarów, radni gminy zdecydowali, iż temu człowiekowi należy się również jej wyrównanie, od miesiąca sierpnia , co jest niebywałym skandalem. w historii tej Gminy !!!
  pensja Militowskiego aktualnie jest porównywalna z uposażeniem Prezydentów Miast, a śmiem twierdzić, iż niektórych zdecydowanie przebija wysokością pensji. Tak Drodzy Mieszkańcy Gminy – wójt malutkiej gminy zarabia więcej niż prezydenci niektórych miast !!!
  Drodzy Mieszkańcy Gminy ! Dalej myślicie, że Militowski ma na tyle odwagi i honoru , że dobrowolnie odejdzie ze stanowiska. ?
  Wy czym prędzej chwytajcie za portfele, aby sprostać finansowym oczekiwaniom władz gminy !!!

  .

  22
 4. :) pisze:

  To zróbcie cis a nie tylko pierdolita I pierfolitabo referendum, zygac się już chce
  Pierdolisz o referendum to zacznij działać

  2
  10
 5. kopciuch pisze:

  A ty bedziesz leżał i śmierdział 😛

  9
  1
 6. Wdzienczny za prace pisze:

  A niech tam zarobił. Pod jego pszywuctwem gmina się rozwineła więc te piniondze mu się należom.

  3
  5
 7. mieszkaniec Kościelca pisze:

  Nie wiedziałem, że mamy jeszcze takich głupich mieszkańców. Pokaż idioto gdzie i jak rozwinęła się gmina, może nie rozróżniasz rozwijania od zwijania. Czy Militowski powinien zarabiać więcej od praezydenta stolicy wypowiedz się głupku

 8. mieszkaniec pisze:

  Nie wiedziałem, że mamy jeszcze takich głupich mieszkańców. Pokaż idioto gdzie i jak rozwinęła się gmina, może nie rozróżniasz rozwijania od zwijania. Czy Militowski powinien zarabiać więcej od praezydenta stolicy wypowiedz się głupku

 9. Kibic Lotnika Pany pisze:

  Nie ma lepszego od Pawła Militowskiego!!!
  Nie ma lepszego od Pawła Militowskiego!!!
  Nie ma lepszego od Pawła Militowskiego!!!
  Świadczą o tym wyniki wyboru na wójta gminy Rędziny. W wyborach tych w każdym sołectwie wójt Paweł Militowski ZDEMOLOWAŁ swoich rywali. Można z powodzeniem powiedzieć, że zmiótł ich z powierzchni Ziemi!!!

  1
  7
  • Kibic Lotnika Pany pisze:

   Wójt Paweł Militowski rozwinął i rozwija gminę we właściwym kierunku pomimo zmasowanych, szaleńczych ataków na jego osobę.Wybudował spełniająca wymogi oczyszczalnię, stworzył połączenia do niej coraz to nowych odbiorców. Wybudował porządne place zabaw. Inne obiekty rekreacji i integracji Stworzył nowe pomieszczenia dla GOK i GOPS.Ma dalsze plany rozwijania gminy. Kto tego nie dostrzega jest zwykłym ciemniakiem. Kto przeszkadza w rozwoju gminy jest zwykłym szkodnikiem.

   3
   7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *