zachmurzenie duże
piątek
Reklama
UG Rędziny
Wójt Paweł Militowski nominowany do politycznej nagrody starosty. To jego największe osiągnięcie w tej kadencji!
15 lutego 2023 r. | 12:57
9

To nie żart. Ktoś nominował Wójta Gminy Rędziny do politycznej nagrody starosty częstochowskiego w kategorii "Samorządność i Polityka społeczna". W tej kategorii kilka lat temu wygrał m.in. Wójt Gminy Konopiska Jerzy Żurek, który przez wielu mieszkańców uznawany jest za najgorszego wójta w historii gminy Konopiska.

Jest to typowa nagroda polityczna i ma mało wspólnego z samorządnością.

Gratulacje dla Militowskiego za nominację. To jego największe osiągnięcie w tej kadencji.

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “Wójt Paweł Militowski nominowany do politycznej nagrody starosty. To jego największe osiągnięcie w tej kadencji!”

 1. Komentator pisze:

  Nagroda nadawana przez podobnych wójtowi towarzyszy z kółka wzajemnej adoracji.

  18
 2. mieszkankiec Kościelca pisze:

  Zaraz zadzwonię do Starosty Smeli, czy nie upadł na głowę, niech zapyta wyborców co sądzą o tym rudym !!!!!!!!!!
  co z niego za gospodarz ? Uważałem, że Starosta jest taki przyzwoity człowiek, jednak się pomyliłem, czy on nie czta co piszą mieszkańc.

  17
 3. mieszkankiec Kościelca pisze:

  Jolanta przestań pisać na naszym forum, bo nie jesteś naszą mieszkanką, tylko jesteś zauroczona tym ryżym, że ci dał pracę. Wstydź się wstydź. Od zgłoszenia do tej nagrody przez przewodniczącą do otrzymania statuetki droga daleka. Okaże się już w sobotę. Nagradzać można ludzi gospodarnych i uczciwych, a ty Jolanta robisz z siebie wariatkę !!

  12
 4. mieszkankiec Kościelca pisze:

  Należy was uświadomić, że ryży nie dostał statuetki starosty za samorządność. dostał ją juz teraz burnistrz Olsztyna Kucharski. Ale musicie wiedzieć, że Bajorowa jest tak głupia, ze po tylu ich wpadkach np z uchylanymi uchwałami potrafiła go zgłosić do tej nagrody. Naprawdę błagam was wyborcy zastanówcie się na kogo głosujecie, bo prznosza nam tylko wstyd na cały powiat. Nic dla nas nie zrobili poza podnisieniem opłat za wywóz śmieci i podwyżką podatków. Czy tacy ludzie są godni zaufania? O głosowaniach nie mają żadnego pojęcia, pytam ich po co tam poszli?

  • Osiedlok pisze:

   ryzy stukał Jolantę???

  • Jolanta pisze:

   Przestańcie wreszcie kłamać i zobaczcie , że Paweł od Starosty otrzymał posążek, tabliczkę gratulacyjną w etui oraz piękne kwiaty
   Elegancko też prezentował się na gali. Miło było patrzeć na swojego wyróżnionego, przystojnego wójta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *