zachmurzenie duże
12°
środa
Reklama
Wójt Paweł Militowski kolejny raz przegrał ze mną przed SKO w Częstochowie!
24 kwietnia 2020 r. | 13:09
4

Kolejny raz Wójt Paweł Militowski przegrał ze mną przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Częstochowie. Jak dotychczas, Wójt przegrał ze mną wszystkie spory. Tym razem chodziło o nieudostępnienie mi faktur wystawionych przez firmą Usługowo-Handlową Jagoda Sławomir Jagoda, która według mojej wiedzy wystawiała gminie wysokie faktury za różne usługi.

Poniżej znajdziecie decyzję SKO w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Wójt Paweł Militowski kolejny raz przegrał ze mną przed SKO w Częstochowie!”

 1. Syl pisze:

  To w dalszym ciągu jest kompromitacja wójta

  10
 2. komentarz pisze:

  ciekawi mnie fakt ile kasy dostawał do kieszeni z tego tytułu? jakie prace wykonywała ta firma w naszej gminie? czy były przeprowadzane przetargi? Nam mieszkańcom tylko podnosi podatki opłaty za śmieci. Nasza gmina jest mała w stosunku do gmin ościennych tam za śmieci płacą 13 do 13,50 zł. Najdrożej jest w Rędzinach co z tego, że na nas zarabia skoro w gminnym budżecie takie braki!!!!!! Chyba koronawirus ratuje go przed referendum o zakończeniu kadencji juz wystarczy tego rozkradania i marnotrawienia

  21
  1
 3. Koniniok pisze:

  Do samego końca gość idzie w zaparte.. Aby nic, co kompromituje nie pokazać Aby utrudnić dostęp do informacji dla mieszkańców, którzy go wybrali.
  Wstyd i wielka porażka całej gminy.

  10
 4. Człowiek w żelaznej masce pisze:

  Niech się wstydzą ci co głosowali na Pawełka. Ja mam czyste sumienie i śpię spokoinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *