bezchmurnie
25°
24°
piątek
Reklama
fot. yt
Wójt Paweł Militowski kolejny raz przegrał ze mną przed SKO w Częstochowie!
25 listopada 2020 r. | 12:37
4

Już nawet nie wiem, który raz Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Częstochowie przyznało mi rację. Chodzi o faktury firmy FUH Jagoda za 2018 i 2019 rok. A chodzi o faktury za ok. 79 tys. zł.

Z decyzji SKO warto "wyjąć" jeden cytat "...skład orzekający Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Częstochowie stwierdza, że wnioskowana informacja nie posiada przedmiotu informacji przetworzonej...W związku z tym, w ocenie Kolegium brak jest podstaw do tego, aby w dalszym ciągu odmowę udostępnienia wnioskowanej informacji uzasadniać przetworzonym charakterem tej informacji".

Co tym razem wymyśli "najlepiej zarabiający wójt w Polsce"?

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Wójt Paweł Militowski kolejny raz przegrał ze mną przed SKO w Częstochowie!”

 1. mieszkaniec pisze:

  Szanowny Panie Redaktorze!
  Tylko dzięki Panu możemy się coś dowiedzieć na temat wydawanych pieniędzy z budżetu naszej gminy, dlatego proszę sprawę zgłosić do prokuratury, bo jest to przestępstwo. Ile razy można wygrywać w SKO, a rudy nic sobie z tego nie robi. Czego się boi, chyba tego, że rozdaje nasze pieniądze i przedsiębiorcy się z nim dzielą. Gdyby postępował uczciwie
  udzieliłby informacji publicznej, bo taki jego obowiązek. Należy się w końcu wziąć za tą sitwę gminną!!!!!!! Tylko referendum może nas uratować, to jest tragedia, co się dzieje w naszej gminie. Oni jeszcze pozostają na stołkach przez koronawirusa, bo już dawno byłoby po nich. Należy też oczyścić administrację w gminie.

  26
  2
 2. księgowa pisze:

  Jakież to tajemnice kryją się za tymi fakturami,że wójt tak się boi?
  Przecież tu chodzi o publiczne, nasze ,podatników , pieniądze!?

  26
  1
 3. Wodziryj pisze:

  Przekonaliście się wreszcie, ile znaczycie dla byłego strażnika więziennego, skoro uporczywie uchyla się od informacji jak wydaje Wasze pieniądze z podatków !!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *