słabe opady deszczu
20°
18°
sobota
Reklama
Wójt kolejny raz przegrał ze mną przed SKO w Częstochowie!
20 marca 2020 r. | 12:11
2

No cóż, Wójt Paweł Militowski jest bardzo uparty i nie udostępnia informacji publicznych. Dlatego muszę korzystać z wyższych instancji, w których Militowski przegrywa z kretesem. Tym razem przegrał w sprawie nieudostępnienia faktur z kancelarii prawnej Woźniak i Wspólnicy Spółka komandytowa. A chodzi o dziesiątki tysięcy złotych z waszych podatków.

Ciekawe, czy Militowski teraz udostępni faktury?

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Wójt kolejny raz przegrał ze mną przed SKO w Częstochowie!”

 1. Jadłopodawca pisze:

  Opór pana Militowskiego jak widać jest celowy i poniekad przez niego przemyslant Niestety jest niekompatybilny z obowiązującym w tym zakresie porządkiem prawnym.Nie wiem tylko jaki sens ma takie ukrywanie się przed opinia publiczna. Przecież te sprawy prędzej czy później będą znane opinii publicznej.Po co ten człowiek to robi trudno jest racjonalnie wytłumaczyć.
  Teraz możecie sobie drodzy panstwo porównać działania poprzedniego wójta.Weźmy pierwsze lepsze z brzegu zagadnienie – dług gminy.Widać różnice?
  U poprzednika nadwyżka 8 milionów. Obecnie planowany dług sięgnie kilkanascie milionów. !!!!
  No coz ,Chmielarz musiał przegrać, bo zbyt wielu głodnych stało w kolejce po swoje lepsze jutro.
  A naród został po prostu otumaniony obiecankami – cacankami.
  I co teraz kochani wyborcy – nie jest Wam tak po ludzku WSTYD za ten wybór?

  10
  1
 2. ... pisze:

  Wójt przegrał z dziennikarzem.Niedługo przegra z mieszkańcami w Referendum !!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *