bezchmurnie
21°
19°
sobota
Reklama
Wojewoda Śląski unieważnił zarządzenie Wójta Gminy Rędziny!
18 września 2019 r. | 11:02
1

Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach opublikował rozstrzygnięcie nadzorcze Wojewody Śląskiego, w którym unieważnił zarządzenia Nr 0050.61.2019 Wójta Gminy Rędziny z dnia 15 kwietnia 2019 roku w sprawie ustalenia wysokości stawki bazowej czynszu za 1 m2 powierzchni użytkowej lokali mieszkalnych mieszkaniowego zasobu Gminy Rędziny położonych w Kościelcu przy ul. Wolności 90.

Z rozstrzygnięciem w tej sprawie możecie zapoznać się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Wojewoda Śląski unieważnił zarządzenie Wójta Gminy Rędziny!”

  1. Ciekawy pisze:

    Nikt tego nie czytał?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *