zachmurzenie duże
piątek
Reklama
pixabay
Wojewoda Śląski dał zgodę na odstrzał jednego dzika w obwodzie łowieckim na terenie gminy Rędziny!
11 lutego 2022 r. | 12:39
0

Wojewoda Śląski wydał zezwolenie na sanitarny odstrzał dzików na terenie województwa śląskiego. Wśród kół łowieckich, które otrzymały zgodę na odstrzał dzików, są koła działające na terenie gminy Rędziny.

Na terenie obwodu, w którym znajduje się gmina Rędziny, koło Jenot z Częstochowy otrzymało zgodę na odstrzelenie jednego dzika.

Pozyskane w ramach odstrzału sanitarnego tusze dzików powinny zostać przeznaczone do produkcji mięsa na użytek własny myśliwego bądź przekazane do utylizacji albo wprowadzone do obrotu przez zarządców lub dzierżawców obwodów łowieckich na warunkach określonych w przepisach prawa powszechnie obowiązującego.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *