zachmurzenie duże
21°
21°
wtorek
Reklama
MWM Brzesko
We wtorek radni “dorzucą” pieniądze do śmieci
27 października 2023 r. | 11:51
2

We wtorek, 31 października w CUS w Rędzinach odbędzie się sesja Rady Gminy Rędziny, podczas której radni podejmą uchwałę w sprawie pokrycia części kosztów gospodarowania odpadami komunalnymi z dochodów własnych Gminy Rędziny niepochodzących z pobranej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Początek sesji o godz. 15:30.

porządek obrad:
1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie porządku obrad.
3. Poinformowanie radnych, czy do protokołu z LXIV sesji zostały zgłoszone uwagi.
4. Informacja z działalności Wójta Gminy z okresu międzysesyjnego.
5. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2023 rok.
6. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej na lata 2023- 2032.
7. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru ławników na kadencję od 2024 do 2027r.
8. Podjęcie uchwały w sprawie pokrycia części kosztów gospodarowania odpadami komunalnymi z dochodów własnych Gminy Rędziny niepochodzących z pobranej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
9. Podjęcie uchwały w sprawie trybu i sposobu powoływania oraz odwoływania członków Zespołu Interdyscyplinarnego w Gminie Rędziny.
10. Zamknięcie obrad LXV Nadzwyczajnej Sesji Rady Gminy Rędziny.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “We wtorek radni “dorzucą” pieniądze do śmieci”

  1. mieszkankiec Kościelca pisze:

    Proszę mi wytłumaczyć jak działa rachunek finansowy w naszej gminie, skoro my mamy najwższe opłaty za wywóz śmieci nikt w całym powiecie nie płaci 35zł. Gminy sasiednie 23, i 26 zł i wychodzą na swoje, u nas nic nie jest wytłumaczone i wyliczone, o co chodzi? Za kogo radni mają dołożyć do opłat za wywóz śmieci? Żadam wyliczenia i całego rachunku ekonomicznego w tej sprawie. Skoro niektórzy nie płacą należy ich zgłosić do skarbówki, bo nikt za nikogo nie będzie płacił. Ciągle myślę, że opłaty powinny być duże niższe, bo taka skarbniczka na nich zarabia, skoro jej pensja jest najwyższa ze wszystkich skarbników w całym powiecie. Nic nie umie tylko brać nasze pieniądze!!!

    10
  2. Pałka, zapałka dwa kije... pisze:

    Czy to prawda, że jej małżonek jest klawiszem, kolegą ryżego. ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *