zachmurzenie duże
piątek
Reklama
fot. UG Rędziny
Wakacyjne dyżury przedszkoli w gminie Rędziny
10 czerwca 2020 r. | 12:20
1

Urząd Gminy Rędziny poinformował, że dwie placówki przedszkolne będą dyżurowały w tegoroczne wakacje. Przedszkole wchodzące w skład ZSP Rudniki będzie czynne w lipcu, to przy ZSP nr 2 w Rędzinach natomiast w sierpniu. Niezbędne dokumenty będzie można składać od 15 czerwca.

15 czerwca rozpocznie się rekrutacja na okres wakacyjny, która potrwa do 26 czerwca. Rodzice/opiekunowie muszą w tym przedziale czasowym wypełnić i przesłać drogą mailową lub złożyć w sekretariatach ZSP Rudniki i ZSP nr 2 w Rędzinach (godz. 8.00-13.00): deklarację o uczęszczaniu dziecka do przedszkola, oświadczenie oraz klauzulę informacyjną wraz ze zgodą na pomiar temperatury ciała u dziecka wykazującego niepokojące objawy (załączamy je poniżej). Jeśli wybiorą drogę elektroniczną, to w przypadku Rudnik powinni przesłać wypełnione druki na adres e-mail zsprudniki@redziny.pl, natomiast w przypadku ZSP nr 2 w Rędzinach – zsp2@redziny.pl. /UG/Jedna odpowiedź do “Wakacyjne dyżury przedszkoli w gminie Rędziny”

  1. Kasia pisze:

    Proszę o zamieszczenie informacji w jakich godzinach będą funkcjonowały przedszkola w czasie dyżuru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *