zachmurzenie umiarkowane
17°
17°
poniedziałek
Reklama
W środę startuje konkurencja dla GKZ. Rusza komunikacja powiatowa przez gminę Rędziny
30 sierpnia 2021 r. | 11:58
5

Starostwo Powiatowe w Częstochowie przedstawiło szczegółowe rozkłady jazdy linii 42 - 270 Częstochowa - Kłomnice oraz 42 - 282 Częstochowa - Kruszyna przez gminę Rędziny.

Publiczny Transport Zbiorowy prowadzony przez starostwo wystartuje już 1 września 2021 roku.

Rozkłady znajdują się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “W środę startuje konkurencja dla GKZ. Rusza komunikacja powiatowa przez gminę Rędziny”

 1. mieszkaniec Rędzin pisze:

  Najbardziej mnie interesuje cena biletu, bo nasz GZK jest najdroższe, nawet mieszkańcy Mstowa mają bilety tańsze jak u nas. To zwiazki zawodowe do tego doprowadziły i nowy nic się nie znający niby kierownik sąsiad Militowskiego. Powinno się zlikwidować GZK wtedy związkowcy pozostaną bez pracy, tak to doją gminę ile się da. Wszędzie cena biletu zależy od odległości, tylko nie u nas z Rędzin bilet jednorazowy kosztuje tyle, co z Karoliny proszę porównać ile jest kilometrów
  praktycznie dwa lub trzy razy tyle. Mieszkańcy Rędzin dopłacają do mieszkańców Kościelca, Karoliny. Może ktoś się
  obudzi i urealni ceny biletów jednorazowych i wprowadzi strefy, ale Wolski się na tym nie zna, jemu zależy na pensji żeby jak najdłużej tak było, braknie gmina dopłaci tzn. my mieszkańcy.

  14
  1
  • Wodz123 pisze:

   Oj tak nie powinno byc w tym primitywnym zakładzie związków jak i ogólnie już dawno nie powinna ta firma działać tylko dodatkowe zbędne straty dla nas mieszkańców

   11
   1
 2. PR110 pisze:

  Zrób “reasumpcję” ilości kursów, jakości autobusów, struktury własnościowej tu i w innych gminach. “System biletowy” GZK funkcjonuje od 1991r i do tej pory nikomu nie przeszkadzał choć ma “pewne mankamenty”. Kierownik zarządza stanem jaki określi mu rząd/urząd marszałkowski i Urząd Gminy czyli Wójt i Radni. Plandemia głupoty też ma swoje skutki.

  3
  9
 3. Mieszkanka Gminy pisze:

  Kierownik GZK prywatnie sąsiad i koleś Militowskiego
  zarządza GZK tak jak mu każe wójt PUK !!! PUK !!!

  Radni gminni nie znają się na transporcie zbiorowym !!!
  Radni przy podejmowaniu uchwał zawsze głosują
  jednogłośnie “ZA”
  w grupie raźniej jak się nic nie wie !!!

  17
  2
 4. Cwaniak z Kościelca pisze:

  “Pewnie mankamenty” powiadasz PR 110……..takie to mankamenty jak : bezpłatne przejazdy dla rodzinki kierowców GZK, a odpłatne dla niepełnosprawnych i reszty zjadaczy chleba.Bikety droższe od tych PKS- owskich………dwóch kierowników na stołkach, zastępca na dokładkę. Bodajże dwie księgowe, kanary, ochroniarze, a na końcu wiecznie roszczeniowi kierowcy , z których część ma zatrudnioną rodzinkę za budżetowe gminę pieniądze!!!!!!!
  Zlikwidować ten podmiot z pożytkiem dla podatników!!!!!!

  15
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *