zachmurzenie duże
21°
21°
wtorek
Reklama
W rok zarobiła ponad 190 tys. zł. Nie wykazuje żadnych oszczędności! Nie ma też domu, mieszkania, działki…
20 listopada 2020 r. | 13:22
17

42-letnia Aneta Pasieka to skarbnik gminy Rędziny i jedna z najlepiej zarabiających osób w urzędzie. Co ciekawe, ta mieszkanka Herbów przy ogromnych zarobkach, nie posiada żadnych oszczędności, nie ma też domu ani mieszkania, nawet działki.

Oprócz pracy w urzędzie, posiada własną działalność gospodarczą - biuro księgowe - na którym nic nie zarobiła (miała 19 031,43 zł przychodu).

W ubiegłym roku za pracę w urzędzie zarobiła aż 177 369,27 zł, do tego umowa zlecenia na 8100 zł, inne świadczenia na łącznie 5080 zł.

Jej oświadczenie majątkowe znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI17 odpowiedzi na “W rok zarobiła ponad 190 tys. zł. Nie wykazuje żadnych oszczędności! Nie ma też domu, mieszkania, działki…”

 1. mieszkaniec pisze:

  To jest cwana bestia przyszła się nachapać na naszej gminie przecież prowadziła biuro rachunkowe, to jest wyćwiczona jak należy postępować żeby swoim zarobkiem nie drażnic mieszkańców. Za co ona tyle zarabia? wstrętna perfidna baba.
  Podamy ją do skarbówki wtedy będzie jej cieplutko gdzie inwestuje nasze pieniążki.

  41
 2. Koniniok pisze:

  Polecam zajrzeć do ostatniego oświadczenia obecnej sekretarz. Udostępnili część B, czyli na tacy podali wszystkie adresy nieruchomości, które są w jej posiadaniu. To samo jest u byłej sekretarz, która niedawno odeszła z pracy. Przecież to jawne złamanie przepisów. Może tym się zainteresujecie?

  13
  10
  • Redziniak pisze:

   A czego się po nich spodziewać? W gminie dziadostwo, więc nie ma się co dziwić, że nad papierami nie panują.

   TACZKA!!!

   15
   • Mysliciel2 pisze:

    Widzicie Mili państwo dla kogo było to “lepsze jutro” I kto na nie postawił. A dla Was ludkowie mili podwyżka drastyczna za śmieci dwukrotnie. Podwyżka podatku. Odmowa informacji o pieniądzach wydawanych przez gminę, i niespełnione wizję pana Militowskiego.
    Pięknie zostaliście wydymani???
    Ale to dobrze. Jak się nie myśli , trzeba cierpieć. I nie użalać się.
    “Widziały gały co brały” ???

    17
  • Wolnomurarz pisze:

   To co, chcą brać nasze pieniądze i pozostać anonimowi. Koniniok opanuj emocje. Jak nie znasz przepisów to….. aparat mowy tam!!!!

   18
   4
 3. papaj pisze:

  To ja uczciwie proponuję do skarbówki zgłosić. A jak coś zataiła to gdzie możemy napisać? Jakiś urząd wojewódzki? Nie będzie się tu nikt pasł na naszych podatkach ! Drogi dziurawe a tacy zarabiają 5x więcej niż uczciwie i ciężko pracujący robotnik !!!

  16
  10
  • Siostra Anastazja pisze:

   papaj…..
   Takim jak ty za okupacji golono głowy. Nazywano ich szmalcownikami.

   18
   2
   • papaj pisze:

    Anastazja – a takim jak ty cwaniarom żyjącym z zasiłków i 500+ wypalano na czole znak “X” żeby każdy mógł rozpoznać kto jest menda a kto pan.

    2
    7
    • Siostra Anastazja pisze:

     Papaj ……ty masz być tym niby panem że słoma w butach. Jesteś nieudacznikiem zyciowym bez, wykształcenia więc musisz na mnie zasuwac.

     4
     1
     • papaj pisze:

      Tee, apostazja ! Świniom idź źmiory ugotuj bo zaś żreć nie bedzie co na wiosne i znów będziesz składać do gminu papiery na darmową kasze, cukier i papier żeby se podetrzeć żyć czymś innym niż rabarbar albo śnieg. Aaa i już tak się nie bój, i do ciebie zajrzą smutne panie ze skarbówki, zobaczymy za co domek pobudowany jest, wyjdzie co było na prawo a co na lewo, to kwestia czasu. MAMY CIĘ kochana ! 😀

 4. Koniniok pisze:

  Papaj takie życie……. Taki niedouczony i słabo rozgarnięty robol, nie może zarabiać więcej niż pan magister , pan inżynier czy inny gminny Buhaj!!!!!!!

  20
  • Koniniok pisze:

   Czyli zarobek skarbnika w tej gminie to około 15 tysięcy złotych miesięcznie??!
   Jezus Maria co w tej gminie się wyprawia……..

   25
   1
   • mieszkaniec pisze:

    To się wyprawia, że rudy rozdaje nasze pieniądze tylko swoim kochankom i co najwyżej żonie kolegi klawisza taką jest nasza skarbniczka. Nie miała żadnego doświadczenia prowadziła biuro rachunkowe, ale dobrze wykształcone nasze pracownice robią za nią czarną robotę, a ona spija śmietankę za wielkie pieniądze. Co najgorsze, że znowu to nie nasza mieszkanka przyjeżdża żeby się nachapać tak jak Olszewska, Oziębłowska.
    Nasza gmina nie ma nawet subwencji z ich podatków, bo wpłacają do gmin gdzie mieszkają. Fachowcy z Bożej łaski, ale jakie wynagrodzenia tylko za co?

    24
    • Grypsujacy pisze:

     To skarbnik gminy jest żoną strażnika więziennego!!!??? Mąż pracuje w ZK Herby???
     Środowisko to chce opanować gminę doszczętnie??????????

     13
 5. Tłum pisze:

  Będziesz siedział!!!!!
  Będziesz siedział!!!!!
  Będziesz siedział!!!!!

  21
  1
 6. halina z mjęsnego pisze:

  Wiec donos zostanie wysłany tam gdzie trzeba. Prześwietlimy osobę, je dochody, majątek. Śledźcie sprawę, szykuje się niezły ubaw i pewnie będzie nowe stanowisko do obsadzenia ! ja składam CV, mam doświadczenie w rzucaniu mięchem i piciu kawy, to chyba się nadaję?? 😀

  • Plotkara pisze:

   Halyna!
   Zapomniałaś o najważniejszym.
   Musisz mieć dodatkowo bardzo elastyczne mięśnie Kegla !!!
   Sprawdzą ci je w jakuzzy pyrzowickich hoteli.

   10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *