zachmurzenie duże
piątek
Reklama
fot. UG Rędziny
W Rędzinach utworzono placówkę wsparcia dziennego
10 sierpnia 2022 r. | 13:07
3

Rada Gminy Rędziny podjęła uchwałę w sprawie utworzenia placówki wsparcia dziennego prowadzonej w formie opiekuńczej w ramach projektu pt. „Poprawa dostępności i jakości usług społecznych w Gminie Rędziny poprzez działalność Centrum Usług Społecznościowych" przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rędzinach oraz nadania jej Statutu.

Świetlica będzie działać w ramach struktury organizacyjnej GOPS w Rędzinach.

Uchwała (bez załącznika - statutu) znajduje się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “W Rędzinach utworzono placówkę wsparcia dziennego”

 1. podnieconywikary pisze:

  kto dostąpi zaszczytu czerpania korzyści finansowych , w ramach “lepszego jutra” w tej placówce?
  jakie będą apanaże dla tych osób, ile będzie liczyć obsada placówki ?

  17
  1
  • Ad vocem z wami pisze:

   Ty, dlaczego sie podszywasz pod innych? Jak masz szpetną jape to z pretensjami do matki, po co siadała na jakimś przypadkowym eyakulacie w gzk, a nie wylewać żale na forum gminy, nie nasza wina że musisz egzystować za tysionc pińćset!! Trzeba sie było uczyc !

   1
   7
 2. Agniesia pisze:

  Aż tak bardzo cię to ubodło ?
  Gość pytał dla kogo pójdą jego podatki, a ty śmieciu atakujesz jego Mamę.

  8
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *