zachmurzenie duże
21°
21°
wtorek
Reklama
W przyszłorocznym budżecie gminy Rędziny zabraknie ponad 8 mln zł
16 listopada 2022 r. | 11:29
9

Wójt Gminy Rędziny przedstawił propozycję budżetu na 2023 rok. Po stronie dochodów wójt przewiduje kwotę w wysokości 70 482 670,97 zł, a po stronie wydatków 78 751 424,86 zł. Powstanie deficyt budżetowy w wysokości 8 088 753,89 zł.

Z projektem budżetu można zapoznać się TUTAJ.

Projekt szczegółowo zostanie omówiony w najbliższych publikacjach.

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “W przyszłorocznym budżecie gminy Rędziny zabraknie ponad 8 mln zł”

 1. mieszkaniec pisze:

  Dlaczego roztrwonił nasze podatki? Już wszędzie gdzie się pokażemy powiemy, że z Redzin to się z nas śmieją, ze sobie pozwalamy na takie podwyżki za śmieci i drastyczne podwyżki podatków. Wstyd nam jest za taką radę i takiego wójta. Ciągle powtarzamy, ze trzeba ich odwołać W końcu musimy się zjednoczyć przeciwko temu złu i wykorzystywaniu nas finansowo. Ta sytuacja, która na nas spadnie od 2023 roku jest nie do zaakceptowania przez mieszkańców. Nas nie jest stać żeby tyle płacić. Rudy rozdaje na kancelarie prawne uchwały są uchylane przez wojewodę, rozdaje szczodrą ręką nagrody urzędnikom, pytam za co? Nagrody i premie należą się wtedy, gdy pracowników wykonuje zadania spoza swojego zakresu obowiązków. U nas na pewno takich nie ma !!!!!!!!!!!

  24
  1
 2. Cwaniak z Kościelca pisze:

  Na kolana i pełzać na Jana Pawła II do Kościelca, żeby ubłagać Pana Prezesa Zakładów Chemicznych, aby zastanowił się nad powrotem do gminy i uzdrowił zaniedbania !!!!!
  To wina tych wszystkich, którzy postanowili “dać szanse” Militowskiemu. Teraz macie za swoje. Nie wyć i nie skamleć teraz na forum. !!! Trzeba było myśleć wcześniej. !!!

  19
  3
 3. Anty Rudy pisze:

  dokładnie teraz płacz haha wybrali sobie wójta to teraz śmieci będziecie płacić wyższe haha podziękujcie radnym haha

  17
  • mieszkaniecrudnik pisze:

   Polska język, trudna język. Kali pić, Kali jeść?

   2
   15
   • Kali pisze:

    a mieszkaniec rudnik sie brandzlować a rudy łeb nas łupić

    14
    1
    • mieszkaniecrudnik pisze:

     Kałmuku spróbuj to powiedzieć raz jeszcze, tym razem wolniej i w języku polskim. Wiemy, że masz żółtawą flagę w “profilowym” ale te osiem klas zapewne skończyłeś, więc jedno bezbłędne zdanie z pomocą matki lub konkubiny postaraj się sklecić. No to słuchamy cię raz jeszcze.

     1
     9
     • Marzenka pisze:

      rudy łeb ?

      11
      1
     • mieszkaniecrudnik pisze:

      No i widzisz, postawiono ci proste wyzwanie – ZBUDUJ SAMODZIELNIE ZDANIE, niestety, to nie ten poziom, powiedz mi jeszcze czy w domu źmioki żrecie łyżką wszyscy jednocześnie z tego samego parnika, to ułatwi mi zaklasyfikowanie cie do właściwej grupy społecznej.

      1
      6
     • Lotnik Pany pisze:

      rudy, dyslektyczny łeb ?

      6
      1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *