zachmurzenie umiarkowane
17°
17°
poniedziałek
Reklama
W poniedziałek zostaną otwarte przedszkola w gminie Rędziny
21 maja 2020 r. | 11:19
0

Urząd Gminy Rędziny poinformował, że od poniedziałku 25 maja otwarte zostaną przedszkola na terenie gminy Rędziny.

Przedszkola na terenie gminy Rędziny będą pracować w godzinach od 7.00 do 15.00 (wyjątek stanowi oddział przedszkolny w Koninie, który otwarty jest od 8.00 do 13.00). Dzieci będą miały zapewniony suchy prowiant. Przed przyjęciem do przedszkola rodzice zobowiązani są do wypełnienia oświadczenia zamieszczonego poniżej i odesłania go w formie skanu lub zdjęcia na adres mailowy placówki do 22 maja:

Przedszkole w Rędzinach – zsp1@redziny.pl

Przedszkole w Rędzinach – Osiedlu – zsp2@redziny.pl

Przedszkole w Rudnikach- zsprudniki@redziny.pl

Przedszkole w Kościelcu – zspkoscielec@redziny.pl

Oddział przedszkolny w Koninie – spkonin@redziny.pl

Wypełnione oświadczenie można również składać w przedszkolu w czwartek i piątek (21, 22 maja) w godz. 10 – 12. Przed wejściem do przedszkola wystawiona będzie skrzynka podawcza. /UG Rędziny/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *