bezchmurnie
27°
27°
poniedziałek
Reklama
Gmina Grodzisko Dolne
W niedzielę trzeba wybrać nowego wójta
19 kwietnia 2024 r. | 15:54
23

W niedzielę, 21 kwietnia odbędzie się druga tura wyborów na Wójta Gminy Rędziny. Należy pamiętać, że wielokrotnie wójt Paweł Militowski nie chciał udostępniać publicznych informacji, głosił nieprawdę w tych sprawach, ukrywał wydatki publiczne, nawet sprawy trafiły do sądu. Militowski nie jest odpowiednią osobą na tym stanowisku. Nie wiem, co będzie robić Militowski po wyborach, ale na pewno nie powinien zarządzać gminą.

A wybory już w niedzielę. Głosujecie pomiędzy Adamem Jarugą a wspomnianym Militowskim. Lokale wyborcze będą czynne w godz. 7:00 - 21:00.

PAWEŁ GĄSIORSKI23 odpowiedzi na “W niedzielę trzeba wybrać nowego wójta”

 1. Marek pisze:

  W 100% zgadzam się z Panem redaktorem!!!
  Ludziska w Gminie już go nie chcą!!!

  10
  11
 2. Basia pisze:

  Miałam nie iść na wybory. Jednak ta agresja jaka wylała się na tego bogu ducha winnego jaruge przekonała mnie żeby iść. Militowski i jego ekipa ma w sobie tak dużo jadu ze trzeba przerwać ta mowę nienawiści. Potrzeba nam gminy radosnej, w której ludzie się lubią, a ciągłego naganiania jeden na drugiego. Pójdę i zagłosuje na Jurge może ona wygoni ta nienawiści z naszej co by nie mówić pięknej Gminy. Sam pewnie tego nie zrobi ale liczę ze dobierze sobie mądrych ludzi do pomocy bo ten Paweł cały był zosia samosia i nic z tego nie wyszło. Jeszcze raz STOP złu złości nienawiści- kochajmy się

  13
  12
  • fee pisze:

   Panie Militowski
   -Zrobiłeś pan ruinę z GZK bród ,smród w autobusach ,trzech kierownikóww Gzk , niesprawne hybrydy a Ona mówisz oczko w głowie… Śmiech na sali
   -staw w rudnikach bród i syf i smród
   -wysokie śmieci
   -kolesiostwo wvgminie
   – pensja wyższa niż prezydentów miast
   -drogi gminne z polskiego ładu za pisu

   11
   9
   • TW Bolek pisze:

    Wczoraj do Rudnik po 8 miesiącach wróciła hybryda MAN SCZ55024.

    9
    5
    • Mietek pisze:

     Rafał na kierownika GZK! Rób prawo jazdy i działaj🤪Typ tu odpisuje na każdy komentarz, za dużo czasu wolnego w czasie pracy…czas to zmienić. I tworzy swoje fantazje bo żal dupe ściska że w GZK jest nikim; bo nic nie potrafi a pracy się boi.

     8
     4
  • Fee pisze:

   Pawel odejdź z godnością ,marny z Ciebie wójt ,a teraz się srasz co żeś nie zrobił, nic dobrego nie zrobiłeś umiesz tylko narzekać i dobrze mówić,ludzie mają cię dość!!!!!!!! W gminie też cię mają dość tylko się boją,ale to się zmieni od poniedziałku
   Twoi przydupasyz rady słychaćich wycie bo przegrali!!!!!
   Koniec Militowskiego

   10
   9
 3. Basia pisze:

  Jeszcze jedno mam nadzieje ze jad który sączył militowski sam się go napije, bo naprawdę zepsuł ducha w narodzie i długo będzie trwała naprawa zniszczeń ludzkich uczuć. Niech pokój i miłość zagoszczą w naszych domach a tego ducha nienawiści wygonmy z dała od naszych domostw. Militowski idź kosić kasę gdzie indziej nie zatruwaj ludzkich serc proszę Cię w imieniu swoim i wszystkich świadomych

  14
  9
 4. Krystyna K. pisze:

  Głosowałam na Pana Pawła ale za te ławki w Koninie stracił mój głos a co dla innych parafii ?

  6
  10
  • ZIOMEK pisze:

   Nie wiem czemu jest tyle nienawiści w ludziach jeśli chodzi o Militowskiego .Wszyscy oceniają szyderczy uśmiech Jarugi a nie zasługi Militowskiego.Piszecie o jadzie którym truje ludzi.A Jaruga?
   Ten dopiero ma jadu i złości w sobie.Ten dopiero skłócił ludzi.Z tą swoją decyzją wyskoczył jak Filip z konopi.Wystarczyło wczoraj obejrzeć debatę i postawa Militowskiego sama się obroniła.Fakty są faktami,cyfry są cyframi u to co zrobił wszyscy widzą.Czemu Jaruga nie przyszedł tylko sprzątał kopalnię w Rudnikach? Przecież to tereny Cementowni a nie gminy.Kur..a boiska przy szkole którą zarządza nie posprzątał a kopalnię porządkuje!!!!Po co mu debata!!!
   Na pytanie co Pan zrobił co by powiedział!!Nie zrobiłem nic ale mam plany!! Nie nie interesuje co zrobi!!! Ja chcę wiedzieć czym się może pochwalić!!!Ah mówić się nie chce,to jest dopiero intrygant i karierowicz.Widac że się pcha do koryta.Głosowałem na niego ale teraz odpuszczę, bo jak patrzę co on pier…li to od samego słuchania mi się rzygać chce.Miltowski wczoraj pokazał klasę,a ten się schował na kopalni wśród śmieci.
   Militowski na plus.Szacun.

   12
   10
   • Były pracownik pisze:

    Dziwisz się “Ziomek” ?
    Powiem Ci skąd w ludziach tyle nienawiści. Po prostu karma wraca.
    Gdyby oceniać jedynie zasługi pana wójta to może udało by się coś znaleźć na plus.
    Tępienie niepokornych i myślących inaczej tym się właśnie kończy.
    Tak naprawdę to w niedzielę nie ma kogo wybrać. Obaj kandydaci są kiepscy.
    Obecnemu wójtowi już podziękujemy. Zasłużył na to.

    18
    6
   • Mieszkanka Osiedla pisze:

    Damianku, najwięcej jadu jest w Tobie

    11
    4
  • Bunia Agunia pisze:

   Jak te ławki zaraz sprzątnął. Pod wieczór już ich nie było. Były tylko do zdjęcia.

   12
   2
 5. Marek pisze:

  Powiem tylko tyle!!!
  Pawełek pakuj się!!!

  10
  8
 6. Artur pisze:

  Ja widzę kilka plusów wyboru Jarugi na wójta. Gonsior na stronie skończy z negatywna pilityką zacznie chwalić Jarugę nawet za to że się urodził. No i mam nadzieję że znowu wróci do prowadzenia stron o miłosći do bliżniego bo za dużo teraz antagonizmu za mało obiektywizmu.

  15
  3
 7. radnykupitaniopolenabrata pisze:

  Jak pszepisze pola pod odrolnienie za nowej kadencji na żone a mieszkanie na syna to musze wpisac w oswiadczeniu majatkowym czy nie? Wie ktos?

  2
  9
 8. Gienek z Plutycz pisze:

  radny – ić do lekaża nieh ci pszepisze pastylki na barani łeb

  8
  4
  • Koko Szanel pisze:

   Wyliż macce rów, nacharchaj i prykej tak jak ciebie wuja z ojcem prykali, pisoska onuco koczująca w piwnicznej norze.

   1
   7
 9. Marek pisze:

  Widać, że komuś więzienna subkultura znana!!!!
  Wstydź się!!!

 10. mieszkaniec pisze:

  koko, opisujesz traumatyczne zachowania w twoim rodzinnym domu?
  mam nadzieje, że chociaż kozy i barany w twojej zagrodzie są bezpieczne.nikt ich nie dyma ?

  5
  1
 11. zainteresowana pisze:

  Witam forumowiczów, prośba do zwolenników zarówno Pana Pawła i Pana Adama, jeśli ktoś będzie miał informację świeżo po 21 dotyczącą wyników, to prośba o podzielenie się. Pozdrawiam

 12. zainteresowana pisze:

  Na profilu Adama Jarugi pojawiają się już gratulację? Ma ktoś info odnośnie wyników?

  1
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *