zachmurzenie umiarkowane
12°
11°
sobota
Reklama
Uważajcie na Afrykański pomór świń
30 stycznia 2020 r. | 10:38
4

W związku z występowaniem na terytorium Polski wirusa afrykańskiego pomoru świń (ASF) uczula się mieszkańców, aby w przypadku znalezienia padłego dzika zgłaszali informację do Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Zgłoszenia o znalezieniu padłych dzików przyjmowane są całodobowo przez Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego (PCZK), które przekazują tę informację do właściwego powiatowego inspektoratu weterynarii. Informacje można zgłaszać telefonicznie pod numer 34 3785101 lub na numer alarmowy 112.4 odpowiedzi na “Uważajcie na Afrykański pomór świń”

  1. Z Osiedla pisze:

    Redziniak, uważaj, jesteś szczególnie zagrożony!

  2. Redziniak pisze:

    Zadaniem dziennikarza jest przekazywanie rzetelnych i bezstronnych informacji oraz różnorodnych opinii.
    Dobro czytelników, słuchaczy i widzów oraz dobro publiczne powinny mieć pierwszeństwo wobec interesów autora, redaktora, wydawcy lub nadawcy.
    Informacje powinny być zrównoważone i dokładne, tak by odbiorca mógł odróżnić prawdę od przypuszczeń i plotek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *