słabe opady deszczu
20°
18°
sobota
Reklama
fot. mat. wyborczy Pawła Militowskiego
Unieważniono przetarg na budowę boiska dla GKS Unii Rędziny
25 listopada 2021 r. | 11:13
12

Nie udało się rozstrzygnąć postępowania na budowę boiska sportowego z zapleczem sportowym i infrastrukturą techniczną w Rudnikach gmina Rędziny - etap I. Według informacji opublikowanej przez Wójta Pawła Militowskiego, przetarg trzeba było unieważnić przez brak możliwości prawidłowego zaszyfrowania oferty i przesłania jej przez skrzynkę ePUAP.

Poniżej informacja w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKI12 odpowiedzi na “Unieważniono przetarg na budowę boiska dla GKS Unii Rędziny”

 1. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  Buuuuuuaaaaaaachachachachachacha

  18
  1
 2. Justysia pisze:

  Niedługo sesja rady gminy. Okaże się, czy wójtowi i sobie radni podwyższą wynagrodzenie.

  19
 3. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  Militowski, gdzie jest stadion dla Unii Rędziny???
  Rybak, gdzie jest stadion dla Unii Rędziny???
  Łapcik, gdzie jest stadion dla Unii Rędziny???

  19
  2
 4. Mieszkanka z Rudnik pisze:

  Pawełki wykiwały wszystkich !!!

  wiadomo było od początku ,że oszukują i kłamią !!!

  wójcie Militowski gdzie jest stadion dla piłkarzy GKS Unia Rędziny !!!
  prezesie Rybak gdzie jest stadion dla piłkarzy GKS Unia Rędziny !!!
  za prezesa Łapcik gdzie jest stadion dla piłkarzy GKS Unia Rędziny !!

  W czasie kampanii wyborczej w 2018 r. wójt Militowski wraz z prezesami Rybakiem i Łapcikiem z łopatami w rękach pozowali do zdjęć rozpoczynając budowę stadionu
  dla piłkarzy GKS Unia Rędziny !!!
  kandydat na wójta Militowski przygotował dodatkowo wizualizację stadionu dla piłkarzy GKS Unia Rędziny !!!
  To już 3 lata mija a stadionu jak nie było tak nie ma
  poza wizualizacją !!!

  wójcie Militowski gdzie jest stadion dla piłkarzy GKS Unia Rędziny !!!
  prezesie Rybak gdzie jest stadion dla piłkarzy GKS Unia Rędziny !!!
  za prezesa Łapcik gdzie jest stadion dla piłkarzy GKS Unia Rędziny !!!

  Mieszkańcy organizujmy
  REFERENDUM !!!

  15
  2
 5. 8Kościelanka pisze:

  Ale was w w ch…. zrobi że stadionem haha i guzik zrobicie 🙂 a pisałem że was oszukuję to się śmialiście ze mnie a teraz co buhahahaha gamonie z uni hahaha

  16
  3
 6. Dusigrosz pisze:

  Wójt Militowski, ze swoją grupą Pretorian testują rędziński naród , na ile mogą sobie pozwolić w manipulacji oraz ściąganiu podatków, różnych opłat i innych danin. Widząc, że nie ma żadnego oporu ze strony ludu , razem z radnymi wciskają pedał gazu do dechy.
  Obstawiam podwyżki pensji dla wójta i diety dla radnych!

  Będzie podobnie jak u pana Matyjaszczyka.
  Pensja wójta w górę o 80 procent, a diety radnych w górę, co najmniej o 60 procent.
  Wójt oraz radni muszą funkcjonować na odpowiednim poziomie. Posiadają wyższy status społeczny.
  A Wam mieszkańcom gminy dobrze się żyje, wystarcza Wam na opłaty, leki zakup opalu i godne życie?

  11
  • Mieszkaniec Osiedla pisze:

   Radni to elita społeczeństwa w gminie. Muszą mieć godziwe wynagrodzenie.l, aby móc na odpowiednim poziomie funkcjonować.Radni to najlepszy ułamek społeczeństwa gminnego, wybrani demokratycznie. Muszą prezentować odpowiedni szyk, wysoki poziom bo to przedstawiciele władzy w gminie.. Do tego potrzebne są pieniądze. Mają chodzić głodni i obdarci?

   4
   2
  • halinazmiensnego pisze:

   Ja w kolejnych wyborach głosuję na wujta Pawła, bo zrobił dla nas durzo, durzo dobrego, durzo dziur już nie ma w drodze, durzo za śmieci nie płacimy, durzo sie dzieje w naszej gminie, durzo inwestycji jest, durzo tak wcale w gminie nie zarabiajom i durzo pasztetki i smalcu moge kupić za mojom wypłate 2500 bo mi sie dobrze żyje ! A pracownicy gminy skromnie rzyjom, tam że kturyś ma dom, mieszkanie i kilka aut oraz działki na matke i teścia napszykłat to wcale tak nie jest, bo jak ktoś durzo pracuje rzeby nam sie rzyło lepiej to zasurzył przecierz !!!!

   • Betoniaż zbrojasz pisze:

    Jo tysz uwarzom że w naszy gminie patologii nie ma . Wujt dba jak tylko morze o nas. Dba aby podwyszki za śmieci były na odpowiednim poziomie. Bo na tym nie możemy dziadować. Musi być na bogato.
    Bendziemy prosić wujta by zatródnił do gminy jeszcze fahowcuf. Muwiom ludzi rze pracowniki pracójom wolontarytycznie . To dobży pracowniki i nie pazerni na piniondze. Wujt za mało zarabia za to co robi dla nas Radni som fahowcami w swoim rodzaju. Jest mórasz, wuzkowy, mehanik cienzaruwek, To som filary ty gminy.
    Mondryh asz miło słóhać.

    2
    1
 7. Szmaragdowa Wiewiórką pisze:

  Proszę Panią Skarbnik o odpowiedź !!!
  Czy, aby nie jest tak, że pieniądze, które miały być pierwotnie przeznaczone na budowę I etapu stadionu – będą przerzucone na nowe , galaktyczne wręcz wynagrodzenie dla wójta i diety dla radnych oraz ewentualne wyrównania tych podwyżek?

  5
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *