zachmurzenie duże
12°
środa
Reklama
Ubywa mieszkańców gminy Rędziny
12 stycznia 2021 r. | 12:19
7

Urząd Gminy Rędziny podał najnowsze dane Urzędu Stanu Cywilnego w Rędzinach za 2020 rok. W ubiegłym roku ubyło 91. mieszkańców gminy. Na koniec roku było ich 9644, wobec 9735 na koniec 2019 roku.

W 2020 roku urodziło się 71. dzieci (rok wcześniej 83.), a zmarło 149. osób (rok wcześniej 132.). Najwięcej osób mieszka w Rędzinach - 4 691, najmniej w Madalinie - 62.

W 2020 roku w związek małżeński weszło 40. par. Nie mam informacji o liczbie rozwodów.

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Ubywa mieszkańców gminy Rędziny”

 1. Mieszkańcy Gminy pisze:

  Czy Pan wójt Paweł rozdzielił z NASZYCH podatków pieniądze na nagrody dla podwładnych za ubiegły rok lub dokonał tego pod koniec tamtego roku?
  Czy też zachował się jak władze Kruszyny , Lelowa i jeszcze kilku gmin, gdzie ze względu na sytuacje pandemiczną poszanowano pieniądz publiczny???
  Wójt Miedzna natomiast na nagrody dla swoich pracowników przeznaczył ponad 209 000,- /dwieście dziewięć tysięcy złotych/, pomimo deficytu budżetowego ponad 7 milionów złotych!!!
  Kilkoro pracowników otrzymało nagrody w wysokości przekraczającej kwotę 20 000.- /dwadzieścia tysięcy złotych/ !!!
  Jak można w dobie katastrofy chorobowej wianować się pieniędzmi publicznymi?
  Nasz wójt Paweł, mamy taką nadzieję, stanął na wysokości zadania i w poczuciu obowiązku, pokory i szacunku dla budżetu, nagród w tym roku nie przyznawał???

  24
 2. Kochanka jedna z wielu pisze:

  Mieszkańców używa, ale urzędników w gminie przybywa. Tempo jest zatrważające..

  25
 3. ciekawa pisze:

  Ciekawym jest fakt, iż jaśnie nam obecnie panujący, od poniedziałku do piątku odwozi koleżankę z pracy do domu, Najdziwniejszym faktem jest, iż ów Pani mieszka w Częstochowie i nie jest to mu zbytnio po drodze. Nie dziwne jest, że szef odwozi codziennie swoją pracownicę do “domu” ?

  16
 4. ciekawa pisze:

  Ciekawym jest fakt, iż jaśnie nam obecnie panujący, od poniedziałku do piątku odwozi koleżankę z pracy do domu, Najdziwniejszym faktem jest, iż ów Pani mieszka w Częstochowie i nie jest to mu zbytnio po drodze. Nie dziwne jest, że szef odwozi codziennie swoją pracownicę do „domu” ?

  15
 5. Aktor filmów porno pisze:

  W tej gminie akurat nic już nie dziwi.

  13
 6. Aguś pisze:

  Wzruszyłam się do łez………prawdziwy Samarytanin.W dzisiejszych czasach to rzadkość , aby facet bezinteresownie pomagał kobiecie.!

  11
  • Lepszy cwaniak pisze:

   Ciekawe co na to wszystko ta z dolnego holu. Pewnie się w niej wszystko kotłuje!!
   Nie wiadomo czy nie złapią się za kudły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *