bezchmurnie
27°
27°
poniedziałek
Reklama
Trzy nowe przypadki koronawirusa w gminie Rędziny
13 października 2020 r. | 12:30
1

Sanepid w Częstochowie poinformował o trzech nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w gminie Rędziny. Osoby te przebywają w izolacji domowej.

W gminie obecnie jest 30. aktywnych przypadków zakażenia koronawirusem.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Trzy nowe przypadki koronawirusa w gminie Rędziny”

  1. cenzura pisze:

    Policz sobie ile było od marca pogrzebów NIE covidowych w twojej parafii lub gminie… A covidowych? Gdy brak argumentów zaczyna się gra na emocjach. Wszyscy ci którzy uwierzyli że “powstrzymają wirusa” zostali wprowadzeni w błąd bo bo chodzi o rozciągniecie rozprzestrzenia w czasie, a nie likwidację przypadków do 0. Część społeczeństwa zapomniała już o epidemii SARS Cov -1 z 2002/3 roku , świńskiej grypie Ah1N1 i szczepionkach nie zakupionych przez panią Kopacz, czy MERS z 2012,
    Nawet gdyby trzymać ludzi w klatkach przez 3-4 tygodnie to wystarczy jeden zakażony i zaczynamy całą zabawę w lokdałny od nowa.Epidemia jest już epidemią polityczną, na różnych płaszczyznach, nie tylko międzynarodową, skorumpowanych polityków , lekarzy i mediów. W Polsce każdy chce ugrać tyle ile się da, zanim WHO odwoła pandemię.Kiedyś tam.
    A tymczasem niech cyrk jedzie dalej, w kagańcu, który jak mówi pan Pinkas ma wymiar symboliczny żeby ludzie pamiętali że jest epidemia.Codzienny komunikat powinien uwzględniać ile osób zginęło na drogach i zmarli na inne choroby – też byliby w niemałym szoku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *