zachmurzenie duże
21°
21°
wtorek
Reklama
Trzy firmy chętne na dostarczenie fotowoltaiki i pomp ciepła dla mieszkańców gminy Rędziny
02 listopada 2022 r. | 09:00
0

Trzy firmy zgłosiły się do przetargu na wykonanie robót budowlano-instalacyjnych w ramach zadania inwestycyjnego pn.:, "Budowa instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii na obszarze gminy Rędziny".

Gmina nie zdradziła ile zamierza przeznaczyć na ten cel.

Oferty są bardzo różne cenowo, od 4 mln zł do 6,2 mln zł.

Szczegóły TUTAJ.

Zakres zamówienia obejmował wykonanie następujących prac budowlano-instalacyjnych i projektowych:
2.1. Panele fotowoltaiczne:
a) Wykonanie niezbędnej dokumentacji projektowej (w ilości 102 kpl oddzielnych projektów) dla montażu 102 kpl. OZE instalacji paneli fotowoltaicznych na potrzeby budynków mieszkalnych jednorodzinnych na obszarze Gminy Rędziny oraz uzyskanie wszelkich wymaganych zgodnie z aktualnym prawem budowlanym uzgodnień, opinii i decyzji.
b) Wykonanie wszystkich robót budowlanych i instalacyjnych wg opracowanych projektów, polegających na dostawie i montażu 102 kpl. OZE kompletów instalacji paneli fotowoltaicznych na potrzeby budynków mieszkalnych i podłączeniu do istniejącej instalacji elektrycznej celem współpracy z układem wraz z udzieleniem gwarancji na wykonane roboty i dostarczone i zamontowane materiały.
2.2. Pompy ciepła powietrzne i gruntowe:
a) Wykonanie niezbędnej dokumentacji projektowej (w ilości 25 kpl oddzielnych projektów) dla montażu 25 kpl. OZE instalacji pomp ciepła powietrznych ( 16 kpl) i gruntowych (9 kpl) na potrzeby budynków mieszkalnych jednorodzinnych na obszarze Gminy Rędziny oraz uzyskanie wszelkich wymaganych zgodnie z aktualnym prawem budowlanym uzgodnień, opinii i decyzji.
b) Wykonanie wszystkich robót budowlanych i instalacyjnych wg opracowanych projektów, polegających na dostawie i montażu 25 kpl. instalacji pomp ciepła powietrznych ( 16 kpl) i gruntowych (9 kpl) na potrzeby budynków mieszkalnych i podłączeniu do istniejącej instalacji celem współpracy z układem wraz z udzieleniem gwarancji na wykonane roboty i dostarczone i zamontowane materiały.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *