zachmurzenie umiarkowane
17°
17°
poniedziałek
Reklama
Tak ma wyglądać nowe boisko Unii Rędziny
15 lutego 2022 r. | 11:51
6

Pojawiły się pierwsze wizualizacje boiska sportowego w Rudnikach, które ma zostać wykonane za 1 089 017,40 zł.

Jak poinformował urząd, w ramach tej inwestycji powstanie płyta boiska sportowego o nawierzchni trawiastej o powierzchni 8510 m2 i wymiarach 115 x 74 m (bez wyposażenia), instalacji zraszania płyty boiska, instalacji odwodnienia (drenaż) płyty boiska wraz ze zbiornikiem bezodpływowym na wody opadowe (parownik o objętości 70 m3 ). Zadaniem wykonawcy będzie też wykonanie zewnętrznego ogrodzenia boiska i zbiornika parownika, budowa przyłącza wodociągowego wraz ze studnią, przyłącza energetycznego z rozdzielnicą oraz linii kablowej (instalacja zasilająca mające powstać w przyszłości maszty oświetleniowe z oprawami).

Boisko ma być gotowe do 30 października 2022 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Tak ma wyglądać nowe boisko Unii Rędziny”

 1. Mily pisze:

  A gdzie rudy z łopatą 🤣

  11
  • Matka ucznia pisze:

   Mamy nadzieję, że Wójt dotrzyma słowa, i wykona obietnice budowy szkoły w Koninie za 16 milionów. Mamy nadzieję , że będzie go wspierać radna Sadziak co sobie z innymi radnymi podwyższyła dietę, bez konsultacji z podatnikami!!!

   14
   • Prosto z mostu pisze:

    Pani Sadziak.! Jakie działania podjęła Pani i kiedy, żeby doprowadzić do przeprowadzenia kanalizacji przez Pani sołectwo. ?
    Czy są już sporządzone plany na kanalizację Konina.? Kiedy ruszy
    ta inwestycja. ? Ile domostw, firm, itp, na dzień dzisiejszy, podłączonych jest do nowej oczyszczalni ścieków.? Jaki to jest procent populacji w gminie.?
    Jeśli występują problemy, to dlaczego?

    10
    1
    • hałabała pisze:

     A to już za stodołe do dołu kloacznego chodzić nie łaska? Jak ty sobie wyobrażasz przeorać nowy asfalt by twoje kasztany mogły płynąć do oczyszczalni? To jest nieopłacalne !

     10
     1
 2. mamona pisze:

  budowa szkoly w koninie ? a 1km od konina w redzinach szkola pusta i niszczeje
  to sie niemiesci w glowie!!!!!!!!!

  • Agusia pisze:

   Popytaj radnej Sadziak, która ma stanowcze i twarde stanowisko w tej sprawie. Stwierdziła, że szkoła, w Koninie była i będzie! Uznałam, że ta pani nie przyjmuje do wiadomości innego rozwiązania. A, co tam jakaś ekonomika i dbałość o budżet gminy!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *