bezchmurnie
27°
26°
poniedziałek
Reklama
SZOK! Radny Adam Jaruga złożył pierwsze interpelacje w imieniu mieszkańców!
10 listopada 2021 r. | 12:11
12

Po blisko trzech lata bycia radnym powiatowym, krytykowany przez mieszkańców gminy Rędziny, Adam Jaruga złożył pierwsze interpelacje w imieniu mieszkańców.

Pierwsza dotyczyła przebudowy skrzyżowania ul. Wolności, Mykanowskiej, Jana Pawła i Warszawskiej w Kościelcu lub montażu świateł drogowych w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom ruchu, a druga budowy chodnika przy ulicy Stalowej w Rudnikach.

Starosta Krzysztof Smela odpowiedział Jarudze, że na chwilę obecną nie widzi konieczności przebudowania skrzyżowania w Kościelcu. Co do chodnika w Rudnikach, to potrzebny jest projekt budowlany...ale to nic pewnego.

Brawo panie Jaruga za tyle pracy. W końcu przez trzy lata otrzymał Pan ogromne pieniądze w postaci diet.

PAWEŁ GĄSIORSKI12 odpowiedzi na “SZOK! Radny Adam Jaruga złożył pierwsze interpelacje w imieniu mieszkańców!”

 1. Marek pisze:

  Może mnie ktoś poprawi! Ale chodnik w Rudnikach przy ulicy Stalowej jest!

  21
 2. Mieszkanka Gminy pisze:

  Faktycznie szok radny powiatowy z PSL u rozbudził się !!!
  Interpelacja radnego Adama Jarugi z dnia 23 września 2021 roku w sprawie budowy chodnika przy ulicy Stalowej w Rudnikach na odcinku ok. 150 m do przejścia dla pieszych skrzyżowania z ulicą Warszawską .

  25
 3. Chabrowy jeleń pisze:

  Szok!
  Starosta , zarazem działacz partyjny PSL-u, nie pomógł drugiemu działaczowi PSL – u! Radnemu powiatowemu!
  Pan Starosta nie widzi aktualnie potrzeby przebudowy skrzyżowania. Szok!
  Zawsze byłem przekonany, że na szczeblu samorządowym, to ludzie decydują o swoich potrzebach , a nie działacze partyjni.!!!
  Ludzie! W przyszłości, gońcie patryjniaków z samorządu. Chcą się zrzeszać, niech to robią na swój rachunek, za swoje pieniądze i w swoim wolnym czasie, poza strukturami samorządowymi. To My decydujemy o tym , co jest dla nas najlepsze , a nie partyjni działacze!!!
  Gonić ich precz z funkcji samorządowych!!!

  19
 4. Purpurowy kangur pisze:

  Zlikwidować powiaty i rady powiatów. !
  Zlikwidować rady gmin. !
  Wójt podległy Wojewodzie. !
  Organa te nie zdały egzaminu. !

  16
  1
 5. Mieszko pisze:

  Pan Jaruga łapie się wszystkiego, tam gdzie są lekko przychodzą pieniądze, a reszte jest nie istotna. Będąc radnym gminy Rędziny też nic nie zrobił, ani dla swojego sołectwa, ani dla całej gminy, bo wiecznie był spóźniony, lub musiał wczesniej wyjsć i tylko przychodził podpisywać listę na sesję by otrzymać dietę i po chwili wychodził..
  Pan Jaruga co najlepiej umie robić, to kłamać w żywe oczy, to robi profesjonalnie..

  37
 6. mieszkaniecrudnik pisze:

  Czy nie sądzicie że powinien oddać wszystkie diety za okres kiedy nic nie robił i pałaszował tylko ZA NASZE ciasteczka i pił kawkę na zebraniach? Możemy mu zapłacić tylko za okresy kiedy wykaże że coś robił. Może się wypowie ????

 7. Karmazynowy hipopotam pisze:

  Uważam, że zanim Pan Radny Powiatu wystosował interpelacje, w sprawie prac w Rudnikach, powinien w pierwszej kolejności zorientować się w Starostwie, czy są jakiekolwiek możliwości wykonania tych robót. !
  Najpierw czyni się ustalenia, dopiero po uzyskaniu pewności, sporządza pismo o wyegzekwowaniu przedsięwzięcia. !
  Trochę się dziwię takiemu działaniu radnego, ponieważ był wcześniej radnym gminnym i doświadczenia powinien nabyć !!!

 8. Bezpartyjny pisze:

  Co z tego ze zgłosił ,jak nie ma żadnych efektów. Ta interpelacja jest bezskuteczna.

  • Koniniok pisze:

   panie radny powiatowy. !
   mieszkańcy Konina proszą aby w tym roku w razie pojawienia się lodu i śniegu na chodniku przy szkole zajął pan konkretne stanowisko tak aby nasze dzieci nie były zmuszone chodzić do szkoły drogą jak w tamtej zimy !!!
   Ta droga jest powiatowa a przy okazji pan jest chyba nadal dyrektorem szkoły w Koninie!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *