bezchmurnie
15°
12°
środa
Reklama
fot. mat. wyborczy Pawła Militowskiego
Sześć firmy chętnych na budowę boiska treningowego w Rudnikach
16 grudnia 2021 r. | 12:35
5

Aż sześć firm zgłosiło się do przetargu na "Budowę boiska sportowego z zapleczem sportowymi infrastrukturą techniczną w Rudnikach gmina Rędziny - etap I". Według informacji z ogłoszenia, boisko ma mieć płytę boiska sportowego o nawierzchni trawiastej o powierzchni 8510 m2 i wymiarach 115 m x 74 m, do tego swoje zraszacze oraz odwodnienie. Boisko będzie również otoczone ogrodzeniem.

Nowe boisko będzie idealne na boisko treningowe. Przynajmniej na razie, nie będzie to stadion, jak zapowiadał Wójt Paweł Militowski.

Oferty złożone w przetargu opiewają od 1 079 999,04 zł do 1 857 610,66 zł.

Rozstrzygnięcie przetargu już wkrótce.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Sześć firmy chętnych na budowę boiska treningowego w Rudnikach”

 1. Małgosia pisze:

  Zabawię się we wróżkę i powiem ponieważ WIEM na 100 %
  kto wygra przetarg ogłoszony przez wójta Gminy Rędziny na “Budowę boiska sportowego z zapleczem sportowym i infrastrukturą techniczną w Rudnikach gmina Rędziny –

  PRZETARG WYGRA P P H KOMOBEX INEL sp z oo ul. Srebrna 61/62 Częstochowa .

  12
  • Mieszkaniec Osiedla pisze:

   Ho ho ho !!!
   Bogata gmina.
   Obrzydliwie tłuste diety radnych.
   Galaktyczna pensja wójta.
   Wywalanie kasy na zbędne boisko.
   Ho ho ho !!!

   11
  • Tropiciel afer pisze:

   Jeśli tak będzie , natychmiast Prokurator i CBA!!!

   10
   • Małgosia pisze:

    Z tego co wiem to wszystkie ogłaszane konkursy na stanowiska urzędnicze przygotowywane były pod konkretnego pracownika . którego najpierw przyjmowano na pomoc administracyjna a później już następował bardzo szybki awans nawet na stanowiska kierownika . Nigdy nie zapomnę jak były ogłoszone konkursy na dyrektorów szkół .Ówczesny przewodniczący rady na dzień przed konkursami otrzymał telefon od mieszkańca gminy ,że będą wybrani na stanowisko dyrektorów trzej kandydaci wymienił z imienia i nazwiska i co ciekawe wszystkie nazwiska dyrektorów zaczynały się na literką R .

    Podobnie rzecz ma się z ogłaszanymi przetargami …..

    11
    1
 2. Wodz123 pisze:

  Wywalanie kolejnych pieniędzy w bloto

  11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *