bezchmurnie
piątek
Reklama
fot. UG Rędziny
Strategia Rozwoju Gminy Rędziny do 2030 roku
03 lutego 2023 r. | 13:25
1

Rada Gminy Rędziny uchwaliła Strategia Rozwoju Gminy Rędziny do 2030 roku.

Prace nad dokumentem odbywały się przy zastosowaniu modelu partycypacyjno-eksperckiego, w którym dane wyjściowe, w tym: założenia, analizy statystyczne i strategiczne były wynikiem prac zewnętrznych specjalistów - przy współpracy z Zespołem Zadaniowym ds. opracowania Strategii Rozwoju Gminy Rędziny do 2030 roku powołanego powołanym przez Wójta Gminy Rędziny. W prace nad dokumentem zostali również zaangażowani mieszkańcy i pozostali interesariusze. Dokument jest wynikiem szerokich i różnorodnych działań analitycznych, planistycznych, programowych i ewaluacyjnych. Jednocześnie uwzględnia wyniki konsultacji społecznych na każdym etapie jej opracowania, a następnie realizacji założeń.

Ze strategią można zapoznać się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Strategia Rozwoju Gminy Rędziny do 2030 roku”

  1. mieszkankiec Kościelca pisze:

    co ten dziennikarz pokazuje przecież nasz sołtys dawno nie żyje !!!!!!!

    3
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *