zachmurzenie duże
piątek
Reklama
Sprawa ukrywania umowy z kancelarią z Krakowa trafi do Sądu!
11 grudnia 2020 r. | 12:36
8

Żarty się skończyły. Po kolejnym uchyleniu decyzji Wójta Pawła Militowskiego w przedmiocie umowy z kancelarią prawną Woźniak i Wspólnicy z Krakowa przez Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Częstochowie, złożyłem skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gliwicach, w której na podstawie art. 149 § 2 p.p.s.a. w zw. z art. 154 § 6 p.p.s.a. wniosłem o wymierzenie Wójtowi Gminy Rędziny grzywny w wysokości 4 000 zł za przewlekłe i mające miejsce z rażącym naruszeniem prawa prowadzenie postępowania przez Wójta Gminy Rędziny w przedmiocie udostępnienia informacji publicznej z dnia 15 października 2019 r.

Czekamy teraz na rozstrzygnięcie Sądu w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI8 odpowiedzi na “Sprawa ukrywania umowy z kancelarią z Krakowa trafi do Sądu!”

 1. Cecylia pisze:

  Szanowny Panie Redaktorze!
  Dlaczego taka mała kwota kary dla wójta? On zasługuje przynajmniej na karę w wysokości 40000zł za to ,żę nie chce
  ujawnićinformacji publicznej przecież są to nasze pieniądze, a on duuuuuuuuuuużo za dużo zarabia, to stać go za zapłacenia kary. Należy go w końcu nauczyć rozumu i bardzo za to dziękujemy. Tylko żeby zapłacił ze swojej kieszeni, nie z pieniędzy gminnych.

  26
 2. Ehe pisze:

  No i fajnie ?

  27
 3. Mieszkaniec gminy pisze:

  BRAWO !!!
  tylko teraz musimy wszyscy dopilnować aby zapłacił z własnej kasy a nie z kasy gminnej czyli z naszych podatków,

  31
 4. Walący w klape pod celą pisze:

  Musi siedzieć!!!!!
  Musi siedzieć!!!!!
  Musi siedzieć!!!!!

  23
 5. Sekretarz Powiatowy pisze:

  Super reklamę swoim działaniem robi Pan Wójt – SLD, z którego to kiedyś startował na radnego gminy!!!
  Dostał wówczas coś koło 1`4 głosów!!!

  21
 6. Marek pisze:

  W głowie się nie mieści co wyprawia klawisz!

  20
 7. Weronika1972 pisze:

  Militoski kiedy zajmiesz się cieżarowkami z cemexu demolującymi i brudzacymi ulice oraz okoliczne posesje? Czy masz jakis interes w tym ze zamiatasz sprawe pod dywan od kilku lat? W WYBORACH CIE ROZLICZYMY O ILE WCZESNIEJ NIE WYJEDZIESZ STAD NA TACZCE !! O CZYJE INTERESY TY DBASZ CZŁOWIEKU ?? JAK CI NIE WSTYD !! NIE CHCE CIE TUTAJ !!!!!!! MOZE PROWADZACY TĄ STRONE ZAJMIE SIĘ TĄ SPRAWĄ BO MIESZKAŃCY WALCZĄ O TO OD LAT !

  10
 8. Leśny Dziad pisze:

  Holo , hola!!
  Czmu to Szanowny Pan Wójt ma zajmować się ciężarówkami z cemętowni?
  Nie ma, ważniejszych spraw na głowie tylko jakieś ciezarowki?
  Jak nie pasuje to wyprowadzić się do innej wsi!!

  8
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *