bezchmurnie
15°
12°
środa
Reklama
Spotkanie ws. OZE w rędzińskim GOK-u
20 lutego 2020 r. | 10:11
5

Urząd Gminy Rędziny informuje, że w poniedziałek 24 lutego w budynku Gminnego Ośrodka Kultury przy ul. Mickiewicza 7 w Rędzinach odbędzie się spotkanie z mieszkańcami, którzy zgłosili swoje uczestnictwo w projekcie pn. „Dostawa i montaż instalacji solarnych w budynkach mieszkalnych na terenie Gminy Rędziny”.

Początek o godz. 18:00.5 odpowiedzi na “Spotkanie ws. OZE w rędzińskim GOK-u”

 1. Redziniak pisze:

  Czy to prawda, że spotkania w GOK są wypadkową rezygnacji wielu wcześniej zapisanych na te inwestycje?
  Coś musi być na rzeczy skoro ludzie rezygnują…

  4
  1
 2. Redziniak pisze:

  Zadaniem dziennikarza jest przekazywanie rzetelnych i bezstronnych informacji oraz różnorodnych opinii.
  Dobro czytelników, słuchaczy i widzów oraz dobro publiczne powinny mieć pierwszeństwo wobec interesów autora, redaktora, wydawcy lub nadawcy.
  Informacje powinny być zrównoważone i dokładne, tak by odbiorca mógł odróżnić prawdę od przypuszczeń i plotek.

  1
  1
 3. Redziniak pisze:

  Przepraszam państwa bardzo….. tabletki przestały działać stąd te moje dyrdymałki na temat dziennikarstwa.Moim zdaniem Pan Redaktor Gąsiorski jest wysokiej klasy dziennikarzem i dzięki jego piorunująco celnym artykułom wreszcie wiemy co dzieje się w tej gminie .A dzieje się bardzo źle wręcz dramatycznie.
  Panie Redaktorze jesteśmy z Panem.Popieramy ujawnianie nieprawodłowosci w tej gminie Mozemy tylko wyrazic ubolewanie że do tej pory bylismy waleni po rogach ze strony zlotoustego kłamcy.Prosimy działać tak dalej.Jesteśmy z Panem ??

  1
  1
  • Redziniak pisze:

   Do tej pory jednak zastanawiam się ile redaktor zarabia na reklamach na wszystkich swoich stronach i dlaczego nigdzie nie napisał o przegranym procesie z Szanowną Panią Wójt Poraja ?
   Ciekawe czy ten komentarz także zniknie, jak inny w którym zadałem te pytania ? ale teraz się zabezpieczam, po publikacji każdego komentarza robię screena ?

   1
   1
 4. Redziniak pisze:

  Chce jeszcze powiedzieć z przemyalana premedytacją pytam Pana Redaktora o takie bzdety , bo chce odwrócić uwagę i przykryć tymi pytaniami prawdziwe powody niepowodzeń gminy.Bo to, że źle dzieje się na naszym podwórku, to niezaprzeczalny fakt.Fakt potwierdzony relacjami Pana Redaktora.I tak sobie ubzduralem, že jak będę odwracał uwagę od tych wpadek ,to ludzie to kupią i nie będą się interesować jak trwonione są ich ciężko zapracowane pieniądze .

  1
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *