bezchmurnie
15°
12°
środa
Reklama
UG
Spotkanie w sprawie dofinansowań na fotowoltaikę i pompy ciepła
08 lutego 2022 r. | 08:15
3

W czwartek 10 lutego w hali sportowej w Rędzinach odbędzie się zebranie z osobami, które zakwalifikowały się do projektu pn. "Budowa instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii na obszarze Gmin: Rędziny i Mstów".

Początek spotkania o godz. 17:00.3 odpowiedzi na “Spotkanie w sprawie dofinansowań na fotowoltaikę i pompy ciepła”

 1. Mieszkaniec z Kościelca pisze:

  Wójt nie chce ogłosić wyborów na SOŁTYSA w Kościelcu tłumacząc się jak zawsze pandemią! ???
  W związku ogłoszeniem ,że pomimo pandemii organizuje pan w czwartek 10 lutego 2022 roku o godz. 17:00 w Gminnej Hali Sportowej w Rędzinach zebranie z osobami, które zakwalifikowały się do projektu pn. “Budowa instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii na obszarze Gmin: Rędziny i Mstów”. a nie chce pan zorganizować zebrania wiejskiego dla Sołectwa Kościelec !!!
  mam jedno pytanie do Wójta gminy dlaczego utrudnia pan mieszkańcom Kościelca możliwość wyboru SOŁTYSA na zebraniu które może odbyć się również w Gminnej Hali Sportowej w Rędzinach !!!

  • Cwaniak z Kościelca pisze:

   Nie znam statutu sołectwa Kościelec, ale wydaje mi się, że takie zebranie może zwołać sołtys, przedstawiciel gminy (wójt) , rada sołecka lub część mieszkańców sołectwa.
   Jako merytoryczne uzasadnienie można między innymi przywołać opisaną powyżej sytuację z zebraniem w GHS osób od pomp ciepła oraz fotovoltaiki. !!!

   7
   1
   • Mieszkaniec z Kościelca pisze:

    Po śmierci SOŁTYSA jak to miało w Sołectwie Kościelec zebranie wiejskie w celu wyboru NOWEGO SOŁTYSA winien zwołać Wójt Gminy !!!
    ŚP Ryszard Kowalczyk zmarł w październiku 2021 r. na co czeka Wójt Gminy na oklaski !!!

    10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *