bezchmurnie
21°
19°
sobota
Reklama
Spełnił się największy koszmar Pawła Militowskiego. Adam Jaruga kandydatem na wójta!
09 lutego 2024 r. | 12:25
29

To prawdziwy hit tegorocznych wyborów samorządowych. Adam Jaruga z poparciem praktycznie całej opozycji i wszystkich były kandydatów na wójta, wystartuje w wyborach na Wójta Gminy Rędziny.

Co ciekawe, jak na razie Wójt Paweł Militowski nie zarejestrował komitetu.

Militowski w przypadku startu nie będzie faworytem. Jaruga według opinii wielu mieszkańców jest murowanym kandydatem do zwycięstwa w wyborach, które odbędą się 7 kwietnia.

PAWEŁ GĄSIORSKI29 odpowiedzi na “Spełnił się największy koszmar Pawła Militowskiego. Adam Jaruga kandydatem na wójta!”

 1. Yustys pisze:

  Adam daj mu popalić!

  9
  32
 2. mieszkaniec pisze:

  Przecież to przestępca, który fałszował badania lekarskie strażaków miał wyrok a głupek Militowski zrobił go dyrektorem. W chwili powoływania go na dyrektora w KRS widniał jako skazany. ludzie trochę późno się zorientowali,
  bo z dniem 30 września wyrok został wykreślony, ale dyrektorem był od 1 września co było złamaniem prawa. Ten człowiek nie nadaje się na wójta ma o sobie mniemanie. Czekamy na lepsze kandydatury.

  29
  7
 3. TW Bolek pisze:

  Może być tak. – jeszcze 5 lat będzie mógł wójtować Militowski (nowa ordynacja wyborcza zabrania kandydować 3raz) za 5 lat w wieku emerytalnym będzie Chmielarz z Z.Chemicznych i wtedy może wrócić na emeryturkę na… 10 lat wójtostwa. Chyba że zostanie wystrugany ktoś trzeci…

  25
  1
  • TW Balbina pisze:

   Panie Boże Wszechmogący, chroń Gminę przed takimi kandydatami. !
   Oceńcie wyniki tego kandydata jako radnego gminy , a teraz radnego powiatu.
   Poza tym, ten kandydat jest ściśle powiązany z partią polityczną PSL. !
   Więcej już chyba nie trzeba pisać.
   Nie pozwólcie, aby gminą rządzili partyjni działacze. Niech sobie trzepią kapucyna na zebraniach poza gminą.

   31
   3
  • Reniek pisze:

   Wielkie mi przestępstwo, widać że to swój chłop.

   2
   26
 4. mieszkaniec Kościelca pisze:

  Zamienić rudego lisa na ryżego chytrusa o zgrozo dla naszej gminy!!!!!!!! Czy nas nie stać na prawdziwego gospodarza?
  Ludzie musicie iść po rozum do głowy ja was błagam/

  30
  2
 5. Katarzyna pisze:

  Dzień dobry ja się pytam kto pisze te wszystkie podłe komentarze ? Jeżeli wam się nie podoba kandydatura Pana Jarugi zawsze możecie zgłosić swoją,tylko raz trzeba mieć jakąś tam fajna szkole zakończoną mieć trochę kultury osobistej i wiedzy nabytej.Pan Jaruga dużo pomógł ludziom mieszkającym w gminie udziela się społeczne jest zacnym człowiekiem i dobrym dyrektorem .Teraz czekam na hejt który zaraz się wyleje jak g.wno z szamba

  6
  28
 6. mieszkaniec pisze:

  Szanowna Pani! na pewno w gminie nie jest potrzebny historyk, w gminie jest potrzebny ekonomista, prawnik już jednego mamy, który na niczym się nie zna, tylko rozdaje nasze pieniądze swoim urzędniczkom. Niech mi pani odpowie czy takie wykształcenie jak ma Jaruga jest przydatne w zarządzaniu gminą? Skoro tak go pani broni. W naszej gminie żeby to wszystko posprzątać to należy wybrać kogoś, kto zna się na samorządzie, na zarządzaniu, na budżecie. Nie piszę przeciw Jarudze, ale on może byc co najwyżej drektorem szkoły i to za dużo. Ja wiem, że Jaruga nie potrafi ludziom pomagać sam to doświadczyłem. Nawet nie ma wyglądu na włodarza gminy, już takiego chłystka mamy, który lata w dżinsach i sweterku, aż wstyd. Stanowisko do czegoś zobowiązuje i należy się mocno zastanowić czy się nadaję i mieć trochę samokrytyki.

  29
  6
 7. Darek pisze:

  Pan Jaruga tylko pięknie mówi jak przystało na nauczyciela,ale tak jak napisał poprzednik nie ma pojecia o zarządzaniu.Pamietacie jak rozburzył mury w szkole i pojechał na urlop?
  To chyba nie jest zarządzanie?
  Nie wspomnę o tych badaniach strażaków,ktore kładą sie cieniem na jego osobie. Dyrektorem szkoły jest może dobrym i nikt tego nie neguje bo takie ma wyksztalcenie .Jednak do kierowania gminą potrzebny jest menadżer a nie historyk.Ludzie,mamy szansę by nasza gmina nie była ciągle w ogonie więc nie głosujmy na człowieka związanego z obecną władzą.

  31
  3
 8. Alina pisze:

  Czy Pan doktor Jaruga startuje na wójta w porozumieniu i za zgodą Pana Wójta Pawła Mitowskiego, czy zachowuje się podobnie, jak kiedyś Zastępcą Wójta ❓
  Idąc tokiem rozumowania Pani Katarzyny , Pan Wojt Militowski też pomogł wielu osobom. Między innymi obsadził na fotelu Dyrektora Szkoły Pana doktora Jaruge,
  dając Mu zarobić na chleb.
  Czy Pan doktor Jaruga w dowód wdzięczności za posadę Dyrektora chce zostać wlodatzem gminy ❓

  27
  2
 9. Mieszkaniec koscielca pisze:

  uważam że Pan doktor Adam Jaruga jest najlepszym kandydatem miły kulturalny z dużą wiedzą i ogromnym doświadczeniem samorzadowym ma mój głos i mojej rodziny

  5
  27
  • Mieszkaniec pisze:

   Podaj przykład tej samorządowej wiedzy w konkretnym działaniu tego kandydata. Najpierw podaj wyniki, kiedy był radnym gminy, oraz gdy jest radnym powiatu. Proszę o konkretne przykłady działania.

   26
 10. monika79 pisze:

  Czytając komentarze odnoszę wrażenie że ten pan nie jest mile widziany, nie nadaje się. Zatem czy jest ktoś w gminie kto ZA DARMO, w czynie społecznym ZROBIŁ JUŻ COŚ DLA SPOŁECZNOŚCI poświęcając swój czas ? Taki ktoś, społecznik mógłby się sprawdzić na tym stanowisku. Do tego z dobrą prezencją, wykształcony, obyty towarzysko i już “dorobiony”, żeby nie musiał się “nachapać” tylko zadowalając się tym co już ma pracował dla dobra społeczności? Czy w ostatnim czasie poznaliście kogoś takiego? Może wypromujmy taką osobę, może być blondyn, szatyn.

  7
  18
  • Kościelecki Pan pisze:

   Moniko , dobrze wiesz, że nie ma i nigdy nie było żadnego czynu społecznego w samorzadzie, ani wolontariatu.
   Panowie Militowski i Jaruga, za to co robią w samorządzie , doją ogromny hajs!!!
   Mnie zastanawia , co jest powodem, że pan Jaruga kandyduje na wójta.Przeciez otrzymał od pana Mitowskiego bardzo smaczną konfiture, w ramach
   “Lepszego jutra” , które było wyłącznie dla wybranych i zaufanych!

   22
   1
  • W ciemnej dupie zabobonu pisze:

   Szanowna pani Moniko, pominęła pani ŁYSYCH.
   a propos łysych….

   Rybak gdzie jest stadion dla Unii Rędziny?
   Rybak gdzie jest stadion dla Unii Rędziny?
   Rybak gdzie jest stadion dla Unii Rędziny?

   22
 11. Mieszkaniec pisze:

  Ludzie pomyślcie logicznie jeżeli obecny wójt wygra to będzie katastrofa dla nas wszystkich jako mieszkańców, on juz nic nie zrobi dla gminy bo wiadomo ze juz nie będzie mógł kandydować na wójta po raz kolejny za 5 lat, więc nie będzie mu zależało.

  8
  16
 12. Po południu Zosia pisze:

  To samo dotyczy pana Jarugi, ponieważ……. najważniejsze rzeczy w gminie zostały zrobione przez Pawła !
  Pytanie czy i kogi ewentualnie pan Jaruga namaścił by na swojego Zastępcę aby obdarzyć go konfiturami.
  Wasze typy?

  16
  3
 13. Wyborcy Pawła Mirowskiego pisze:

  Ludzie, czy Wy jesteście tacy naiwni. ?Przecież widać gołym okiem, że PSL chce przejąć władze w gminie. !!
  Nie oddamy Gminy w ręce partii politycznej. !!
  Nie pozwolimy na to. !!
  #Murem za Pawłem Militowskim. !!

  19
  4
  • Kazik pisze:

   Żaden PSL, tylko normalny kulturalny człowiek, który ma odwagę przeciwstawiać się chamstwu.

   3
   16
   • Wyborcy Pawła Militowskiego pisze:

    Kaziu, gdyby tak było, to by siedział spokojnie na dupie w szkole, a nie wierzgał nogami , bo strumień pieniędzy jest potężny. Po co zarabiać 10 tysięcy jsk jest okazja wyciągnąć miesięcznie dwa razy tyle jako wójt.
    Gmina rozwija się od dawna dynamicznie. Nie trzeba nic cudować. Jaruga na wójta wyskoczył jak Filip z konopii. Wczesniej brał udział w spotkaniach PSL w mieście.
    W trakcie wizyty tygryska w Częstochowie , trzymał baner z logiem partii. Na Osiedlu, częstował pączkami z flagą PSL. To nie jest działanie na rzecz partii politycznej?
    Nie pozwólcie, aby partyjni działacze przejęli gmine.
    Paweł, gmina murem za Tobą.
    Z buntownikami rób porządek. Dalej rób swoje dla dobra wspólnoty gminnej.

    15
    4
    • Kaziu pisze:

     To już jak się jest dyrektorem to w/g pana/pani nie ma prawa się rozwijać, Próbować swoich sił. Chyba mieszkamy w wolnym kraju i o wolnych poglądach. Pan Jaruga PSL, a pan Militowski Lewica wpatrzony w Częstochowę i powielający działania z Częstochowy. Gmina nie stoi murem za obecnym wójtem. Kążdy ma swoje poglądy i ma prawo je wyrażać. Pan Jaruga nie jest buntownikiem, to że pracuje w szkole, to nie znaczy, że musi być uległy i nie mieć swoich poglądów. Ma prawo jak każdy inny rozwijać się i sięgać po to co chce.

     5
     14
     • Wyborcy Pawła Militowskiego pisze:

      Kazimierzu, jest takie piękna cecha człowieka jak LOJALNOŚĆ!
      Chociażby za to, że wójt zaufał, wyświadczył tę uprzejmość i namaścił na stołek dyrektora
      szkoły. Z bardzo wypasiona pensja!!

      13
      1
    • Kazik pisze:

     Na lojalność trzeba sobie zapracować chociażby szacunkiem.

     2
     7
  • Zainteresowany pisze:

   Jakie najważniejsze rzeczy zrobił? Wymyśla swoje niestworzone rzeczy i robi. Większość co zrobił to jest zwykłą pomyłką.

   3
   14
 14. Mieszkaniec Gminy pisze:

  Myślę , że Pan Jaruga będąc dyrektorem szkoły, podległym wójtowi i jeszcze radnym powiatowym z ramienia PSL, startując na wójta naszej Gminy popełnił ogromny błąd, za który być może kiedyś, jeśli nie wygra wyborów, przyjdzie mu słono zapłacić. Nie podcina się gałęzi, na której się siedzi.

 15. Golden Falcon pisze:

  Drodzy Mieszkańcy gminy Rędziny.
  Nie pozwólcie , aby ludzie parti politycznych odebrali Wam władze w gminie. !
  Nie pozwólcie zniszczyć gminę. Brońcie lokalnej samorządności. Partie polityczne, ręce precz od samorządu gminnego.

 16. Roman Jaworek pisze:

  Głosując na reprezentanta tej koalicji, wszyscy dajemy aprobatę do włączenia nas do wojny. Pod żadnym pozorem nie wolno głosować na kogokolwiek z trzeciego rozdania, czy to bezpośredni przedstawiciel, czy pośredni – najważniejsze z kim sympatyzuje. Wielu mieszkańców naszej gminy pamięta jeszcze czym to wszystko pachnie i chyba nikt normalny nie chce powtórki z lat 40tych ubiegłego wieku. Pan Marszałek Hołownia – partyjny koalicyjny kolega p. Adama otwarcie nawołuje do wojny napastniczej z Rosją. My normalni mieszkańcy, nie zamierzamy nikogo wgniatać w ziemię, a jeśli coś się wydarzy, to cała żółta ferajna pojedzie w pierwszym transporcie do walki – tu nikt im nie odpuści. Dajcie nam spokój, mamy własne sprawy. Jak ta droga się tylko umocni w naszym kraju, to to będzie katastrofa – ale prawdziwa a nie metaforyczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *