zachmurzenie duże
12°
środa
Reklama
Śmiertelny wypadek w Rędzinach
01 lipca 2022 r. | 17:05
1

Kryminalni z Częstochowy, pod nadzorem częstochowskiej prokuratury, prowadzą postępowanie w sprawie wypadku ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło wczoraj w Rędzinach. W wyniku zderzenia z busem, śmierć poniósł 32-letni motocyklista. To pierwszy w tym roku wypadek śmiertelny z udziałem motocyklisty na drogach powiatu częstochowskiego. Apelujemy o ostrożność!

skrzyżowanie ulicy - 2 policjantów pracuje na miejscu wypadku, obok na drodze stoi biały bus i przewrócony niedaleko motocykl . Widać tez czerwony parawan z napisem straż
Do zdarzenia doszło wczoraj około 14.00 w Rędzinach na skrzyżowaniu ulic Wolności i Nowej. Wstępne ustalenia wskazują, że 32-letni motocyklista, jadąc ulicą Wolności, najprawdopodobniej chcąc skręcić w lewo w ulicę Nową, zderzył się z busem. W wyniku odniesionych obrażeń, 32-letni mieszkaniec powiatu częstochowskiego poniósł śmierć.

Na miejscu wypadku, pod nadzorem prokuratora, przez kilka godzin pracowali policjanci oraz pozostałe służby. Szczegółowe przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia będą wyjaśniane w toczącym się postępowaniu. /KMP w Częstochowie/Jedna odpowiedź do “Śmiertelny wypadek w Rędzinach”

  1. Marek pisze:

    Smutne!

    1
    4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *