zachmurzenie duże
piątek
Reklama
fot. yt
SKO “miażdży” decyzję Wójt w sprawie ukrywanych faktur!
04 września 2020 r. | 10:19
9

Wójt Paweł Militowski przegrał ze mną kolejną sprawę przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Częstochowie. Chodzi o faktury wystawione przez Kancelarię Prawną Woźniak i Wspólnicy sp.k za lata 2015 - 2017.

Okazuje się, że SKO zmiażdżyło decyzję Wójta, według którego jest to łącznie dziesięć faktur.

Prze oddaniem sprawy do Prokuratury, która być może pomoże mi otrzymać ukrywane fakury, poczekam co tym razem zrobi Militowski w tej sprawie.

Poniżej decyzja SKO.

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “SKO “miażdży” decyzję Wójt w sprawie ukrywanych faktur!”

 1. Mysłiciel2 pisze:

  Taczka!!!!!!!!!!!!!!
  Taczka!!!!!!!!!!!!!
  Taczka!!!!!!!!!!!!!

  19
 2. Lelum Polelum pisze:

  Chcemy znać nazwiska tych radców prawnych, którzy reprezentowali wójta, korespondując z SKO w przedmiotowej sprawie ! Przecież to jest jakaś kpina i jedna wielka porażka wójta !!!
  Co na to młody radny, specjalista od prawa “common law- (prawa precedensowego), który jak lew bronił gminnych radców prawnych podczas jednej z sesji rady gminy. Młody człowieku, zapamiętaj!!!!! – czasami jest lepiej milczeć, niż publicznie się ośmieszać, narażając na szwank reputacje.

  19
 3. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  Prokurator !!!
  Prokurator!!!
  Prokurator!!!

  20
 4. CzytelnikForum pisze:

  Czyny nie słowa. Cały czas słyszę taczka, prokuratura etc. Jednak co z Tym będzie zrobione? Co z tym Referendum o którym cały czas głośno tu? Co dają wszystkie wygrane w SKO? Moim zdaniem nic bo tylko na gadaniu się kończy. Już prędzej kaktus na ręce mi wyrośnie niż cos się zmieni.

  10
  11
  • Koniniok pisze:

   Ano takie są efekty pierniczenia gąski. Gościowi się nudzi, nie ma co w domu robić i o, mamy co mamy. Referendum nie będzie, Waldek i Maniek do tego nie doprowadzą, ale jak lubią tak napuszczać ludzi na siebie…

 5. Redziniak pisze:

  Kaktus to ci wyrośnie, ale nie na dłoni , za te podłości ,co wyprawiasz w gminie!

 6. Recepcjonistka Hotelu Mierzęcice pisze:

  Czy jest już obsada na Centrum Usług Społecznościowych w Rędzinach?
  PUK PUK ciekawe kto niecierpliwie przebiera nóżkami i czeka na swoje lepsze jutro PUK PUK ?
  Podobny podmiot funkcjonuje w Kłomnicach.Poczytajcie sami na ten temat.
  A tak z ciekawości, po co komu takie centrum, kiedy w gminie nie zaspokojono dotychczas podstawowych potrzeb mieszkańców, jakimi są skanalizowanie całej gminy, dla Konina nawet nie zrobiono do tej pory planów kanalizacji (sic!), budowa i rozbudowa dróg gminnych, generalny remont budynków GZK, naprawa zdewastowanych placów i boisk przyszkolnych, wyczyszczenie zbiorników ppoż (stawy),
  A poza tym, udzielenie informacji o sposobie wydatkowania pieniędzy publicznych – radcy prawni, prawnicy, doradcy wójta, premie i nagrody dla koleżanek, delegacje wójta. ?
  Wydatki na wszystkie umowy zlecenia w gminie, w tym firmę Jagoda.Dlaczego wójt zaprzestał organizować jakże słynnych już świat ciżemek, makaronu, bigosu itp itd. ?
  Dlaczego nie ma imprez z udziałem wykonawców muzyki disco polo. ?

  16

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *