zachmurzenie duże
12°
środa
Reklama
Skarbnik gminy zarabia najwięcej w powiecie. Ponad 207 tys. zł!
07 października 2022 r. | 12:11
7

44-letnia Aneta Pasieka to skarbnik gminy Rędziny. Pasieka posiada 10 857,73 zł oszczędności na współwłasność z mężem. Nie ma domu, mieszkania, ani działki. Ma za to na współwłasność dwa samochody i wiatę garażową.

Pasieka w ubiegłym roku jako skarbnik zarobiła 207 130,58 zł! To najwyższe wynagrodzenie skarbnika gminnego w powiecie częstochowskim. Do tego 9900 zł z tytułu umowy zlecenia, 2000 zł z ZFŚS, 618,54 zł z delegacji, 6000 zł z 500+ i 300 zł z 300+. Łącznie w ubiegłym roku zarobiła 225 330,58 zł.

Jej oświadczenie majątkowe znajduje się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Skarbnik gminy zarabia najwięcej w powiecie. Ponad 207 tys. zł!”

 1. Marek pisze:

  Coż to za cudo za taką kasę !!!
  Rudy dobrze płaci!

  15
 2. mieszkaniec pisze:

  Przepraszam autora tekstu ale nie rozumiem – zarabia ćwierć miliona i mieszka w wiacie garażowej ? Bo tam pisze “zgodnego z prawdą wypełnienia”. A jeśli wypełnia niezgodnie z prawdą to co wtedy sie dzieje ???

  14
 3. Jarek pisze:

  Brawo Panie Wójcie, brawo.

  13
 4. mieszkaniec gminy pisze:

  Ta paniusia na niczym się nie zna, ale mąż jej jest klawiszem i kolegą Militowskiego dlatego poniewierała się po umowach zleceniach w gminach obok naszej. Teraz dostała pracę na umowę i baaaaaardzo lukratywne wynagrodzenie.
  Tak wójt wynagradza swoich myślę, że już pora nadeszła żeby mu i radnych podziękować. On daje nie ze swoich tylko z naszych podatków, wywóz śmieci najdroższy w powiecie, podatki wysokie. Po prostu on doi i ogłupia, robi z nas baranów do płacenia, od rozdawania to on jest. Błagam zróbmy w końcu to referendum , bo im zostało jeszcze półtora roku rządzenia. Nawiasem zapytam p.Pasiekę gdzie mieszka? Może pod mostem jak nasza radna Bloma? P.Bloma nie powinna być radną gminy Rędziny, bo nie wykazuje w oświadczeniach majątkowych gdzie mieszka. Żeby byc radnym gminy jest obowiązek prawny o mieszkaniu na jej terenie. W tym przpadku należy zawiadomić odpowiednie służby.

  13
  • hałabała pisze:

   WEŹMY SIE I ZRÓBCIE !!! krzyknął “mieszkaniec gminy ” po czym zasiadł na wypierdzianej kanapie pokrytej plamami od moczu, włączył ulubiony serial i o tworzył tanie piwo PSSSSSST. Takie społeczeństwo mamy – nieudacznicy, robole i kredyciarze ciągle dymani między purzyty przez przeróżnych gminnych, powiatowych i partyjnych fircyków. DO ROBOTY pierdoluchu, tylko do tego sie nadajesz, ty coś zgłosisz, ty zrobisz referendum, chyba kulke z baboka 🙂

 5. Marian Koniuszko pisze:

  Paweł !
  Doi ile wlezie. Widzisz, z kim masz do czynienia. Na Twoim miejscu zwiększył bym dodatkowo zatrudnienie w gminie o 1000 osób. Tylko samych zaufanych znajomych oraz ich krewnych. Nie będzie żadnego sprzeciwu. Żadnego oporu . Wszystkim będzie to pasować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *