zachmurzenie umiarkowane
26°
25°
poniedziałek
Reklama
Sekretarz gminy okłamała mnie z upoważnienia Wójta!
16 października 2020 r. | 12:50
32

Wójt Paweł Militowski robi wszystko, by nie ujawnić faktur firmy FUH Jagoda Sławomir Jagoda. Według sekretarza gminy Agnieszki Olszewskiej, ujawnienie  faktur tej firmy wymagałoby zaangażowania pracownika, który musiałby ręcznie przejrzeć segregatory. Faktur tych według Olszewskiej nie ma w wersji elektronicznej!

Najciekawszy akapit poniższej odmowy "Podkreślenia wymaga fakt, iż powyżej wskazany sposób przygotowania informacji jest jedynym możliwym bowiem Organ nie posiada elektronicznego zbioru tych dokumentów, który pozwoliłby na szybkie odnalezienie tej dokumentacji w zasobach komputerowych".

Wiecie, że takim stwierdzeniem sekretarz kłamie? Dlaczego? Dlatego, że każda faktura, która trafia do urzędu, jest skanowana i puszczana w elektroniczny obieg dokumentów, który Organ od dłuższego czasu posiada. Ponadto, każda faktura ma nadawany osobny numer identyfikacyjny, by można było w łatwy sposób ją odszukać po nazwie firmy, numerze faktury czy dacie jej zapisania.

Według sekretarz znalezienie faktur firmy FHU Jagoda zajęłoby pracownikowi 4 dni robocze, za co musieliby mu zapłacić 863,52 zł.

Na dowód kłamstwa Agnieszki Olszewskiej w decyzji przesłanej do mnie (znajdziecie ją poniżej) z upoważnienia Wójta Pawła Militowskiego, przedkładam niektóre faktury FUH Jagoda, które już kiedyś urząd mi udostępniał w związku z budową i demontażem znaków w Koninie.

Dlaczego Pani kłamie, Pani Olszewska?

PAWEŁ GĄSIORSKI32 odpowiedzi na “Sekretarz gminy okłamała mnie z upoważnienia Wójta!”

 1. Aśka pisze:

  REFERENDUM!!! REFERENDUM!!! REFERENDUM!!! REFERENDUM!!!REFERENDUM!!! REFERENDUM!!!REFERENDUM!!! REFERENDUM!!!REFERENDUM!!! REFERENDUM!!!REFERENDUM!!! REFERENDUM!!!REFERENDUM!!! REFERENDUM!!!

  25
  28
 2. Andrzej pisze:

  Jeżeli pracownik Urzędu przekazuje niezgodne z prawdą informacje dotyczące funkcjonowania tegoż Urzędu, to jest to skandal!
  Zastanawiam się, kto może rozpatrzyć złożoną skargę w tej sprawie?, doskonale wiedział o sprawie
  To wójt, jaki zwierzchnik slużbowy powinien to rozpatrywać, ale…działał przecież w porozumieniu i za jego wiedzą to się działo!
  Nie do wiary!

  21
  2
 3. Sasiadka pisze:

  Widziałem tu komentarz Koninioka. Komentarz, który usunąłeś. Mój też usuniesz? Ale spokojnie, ja sobie zrobię screena i możesz mieć pewność, że pojawi się on na wszystkich twoich stronkach na facebooku.
  Od początku 2020 roku w UG Rędziny NIE MA elektronicznego obiegu dokumentów, co można łatwo sprawdzić. Ten artykuł to jawna manipulacja.
  Wstyd. Wstyd. WSTYD.

  38
  15
  • redziniok pisze:

   no przecież to normalka u niego. ja bym go pozwał za pomówienie. mam nadzieję, że urząd podejmie odpowienie kroki.

   28
   18
   • Z Osiedla pisze:

    Po tym kimś nie można się spodziewać normalnego zachowania. Jest po prostu oślizgły. Niech usuwa nasze komentarze, zrobiłam jak Sasiadka – mam screeny artykułu i naszych komentarzy. Któryś zniknie – możesz być pewny, że będziesz miał facebooka zalanego tymi screenami.

    22
    15
  • Koniniok pisze:

   A może tak kochanki cudzoloznika wzięły by się za prace pożyteczna za nasze podatki a nie świrują pawiana na służbowym kompie?????????????

   21
   2
 4. Sasiadka pisze:

  Jawna manipulacja. Od początku 2020 roku w urzędzie nie ma elektronicznego obiegu dokumentów. Sprawdź zanim napiszesz durny artykuł.

  36
  16
  • Koniniok pisze:

   Rzeczona faktura objęta jest tym elektronicznym obiegiem. Poza tym czyżby ten elektroniczny obieg został już zniszczony??
   Prokurator!!!!!!!!!!!
   Prokurator!!!!!!!!!!!
   Prokurator!!!!!!!!!!!

   24
 5. Wyborca pisze:

  Na fakturze są numery wskazujące na zarejestrowanie ich w systemie w urzędzie. Jawne kłamstwo urzędnika, ta kobieta powinna zostać pociągnięta do odpowiedzialności karnej.

  21
  17
  • Z Osiedla pisze:

   Jeśli umiesz czytać (w co wątpię) ze zrozumieniem to zobaczysz jaka data widnieje na fakturze. Polecam sprawdzić do kiedy Urząd rejestrował dokumenty elektronicznie, to jest publicznie dostępna informacja.

   14
   12
   • Koniniok pisze:

    Już jeden hybał kiedyś w Warszawie z kodomitami na murku i wykrzykiwał hop hop hop. ?????
    Teraz robi wszystko by nie trafić do pierdla.
    Panie Redaktorze proszę złożyć do prokuratury stosowne zawiadomienie.
    Oni już mają pełne gacie, a ze strachu dalej popuszczają!!!!!!!
    Brawo PiS. Tak trzymać i nie popuszczać. !!!
    Wszystkich obrzympołòw trzeba rozliczyć!!!!!!!
    I do pierdla hop hop hop???

    17
 6. koniniak pisze:

  do odpowiedzialności karnej powinien zostać pociągniety autor tych wypocin, za pomawianie urzędnika państwowego.
  ARESZT!!!
  ARESZT!!!`
  ARESZT!!!

  18
  19
 7. Wolności pisze:

  Co za oślizgły typ… Że też nie wstyd mu tak kłamać ludziom prosto w oczy…

  10
  14
 8. Cecylia pisze:

  Dawno napisałam, że ta pani nie nadaje się u nas na sekretarza jest opryskliwa, pewna siebie, nie szanuje nikogo. Ta osoba tylko psuje opinię naszej gminie. Jeżeli są tylko podstawy należy Olszewską nauczyć rozumu, to jej się po prostu należy. Sprowadzić paniusię do parteru, za to , że bierze nasze dużżżżżżżżżżżżżżżżżżżże pieniądze. Na pewno za duże jak na jej uszczypliwość i bezczelność. Nie wie, że to nasze podatki, co ona sobą reprezentuje? Wstyd i hańba jak na urzędnika!!!!

  29
  4
 9. Koniniok pisze:

  Te bójki na dolnym holu to dla kogo były.????????
  Zająć się tą stajnią Augiasza!!!!!!!!!!

  25
  • Jarosław Jarosław Jarosław pisze:

   Ryżego trole posłusznie wypełzły na forum. Posłusznie że schyllona głowa wykonują polecenia swojego pana.
   Jak wam nie wstyd tak dać się upodlić za pare groszy!?!?!?

   29
 10. gość pisze:

  4 dni robocze na odnalezienie faktury…No, no, no nie dziwię się skoro Pani od dróg to najlepsza przyjaciółka nowej Pani Sekretarz- najwidoczniej hektolitry kawy uniemożliwiają rzetelną pracę! A może trzeba uporządkować papiery na biurku???

  26
  • Macant pisze:

   Skoro tej pani zajmie to 4 dni i żąda za prace ponad 8 rysować, to już czerwona lampka powinna się zapalić i…..
   Referendum!!!!!!!!
   Referendum!!!!!!!!
   Referendum!!!!!!
   Wójt i rada gminy do odwołania , a następnie do rozliczenia!!!!!!!!!!!

   30
 11. Marek pisze:

  Jest coraz gorzej Pan wójt stworzył prywatny folwark. Finanse gminne położył, Informacji z wydatków gminnych nie przedstawi.
  I co mu kto zrobi?

  • Rym cym cym z doopy dym pisze:

   Podobnie jest w pozostałych gminach powiatu. Zobaczcie co wyprawia się w Międzniie. Tam wójt z kasy gminy zafundował sobie studia za kilkadziesiąt tysięcy złotych.!!!!!!!!!!!!
   Niech wreszcie PiS przejmie samorządy bo rozwala cała Polskę do góry nogami.
   Trzeba powrócić do starego modelu. Kiedyś wójta czy też naczelnika można było odważył w kwadrans. Teraz jest to praktycznie niemożliwe!!!!!!!!
   Ogolona Polskę do cna i w glorii i chwale pójdą do domów!!!!!!!
   PiS do roboty przejąć samorzady!!!!!!

   6
   2
 12. borys pisze:

  a jam pytanko z innej beczki? skoro gzk jest w tak oplakanym stanie finansowym jak twierdzi Pan kierownik W. to czy to zarządzania kadrą liczącą niespełne 20 osob potrzebnych jest aż trzech kierwoników? ile litrów ropy można kupić za wypłaty dwóch kierowników? ponad 2000 ?

  7
  1
 13. Marek pisze:

  Żeby wójt wykonał wyrok sądu przywracający na stanowisko kierownika powinien zwolnić obecnego. Po co? Przecież może być 2 i jeden zastępca! Kto bogatemu zabroni! Ciekaw jestem ile kosztowało podatników zwolnienie kierownika GZK w słynny wieczór kiedy w dziwnych okolicznościach wręczano wypowiedzenie kierownikowi? Ile kosztowało wynajęcie jakiegoś audytora , który miał szukać powodów zwolnienia itd.?

  8
  1
  • Cwaniak z Koscielca pisze:

   Podstępnie zwabiony do firmy kierownik nie miał żadnych szans i nie mógł salwowac się ucieczką ponieważ jeden z osobników tamował mu bebechem drzwi i wyjście z zakładu pracy !!!!!!!!
   Tam doszło do nielegalnego uwięzienia kierownika który mógł opuścić zakład dopiero po podpisaniu papierów. Jednak jak się okazało , były w papierach błędy. !!!!!!!
   Były to godziny wieczorne ok. 20.00!!!!!!!
   To się w pale nie mieści!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *