zachmurzenie umiarkowane
17°
17°
poniedziałek
Reklama
Sadza z kominów kotłowni ZGMiK w Rędzinach zniszczyła karoserię auta mieszkańca gminy. Mieszkaniec poszedł do sądu i wygrał odszkodowanie!
29 lipca 2022 r. | 14:12
7

ZGMiK w Rędzinach udostępnił mi wyrok przegranej sprawy cywilnej w sprawie odszkodowania za zniszczoną karoserię samochodu marki Ford jednego z mieszkańców Rędzin w związku z niekorelowanymi wybuchami sadzy z kominów należących do ZGMiK w Rędzinach, co skutkowało zniszczeniem karoserii jego samochodu, który był zaparkowany przy Broniewskiego 3 w Rędzinach.

Gmina Rędziny z tego tytułu musiała zapłacić 875,76 zł, do tego 923 zł tytułem zwrotu kosztów procesu oraz 3635,31 zł na rzecz Skarbu Państwa.

Szczegóły poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Sadza z kominów kotłowni ZGMiK w Rędzinach zniszczyła karoserię auta mieszkańca gminy. Mieszkaniec poszedł do sądu i wygrał odszkodowanie!”

 1. Koniniok pisze:

  To znaczy nie gmina zapłaci lecz Podatnicy pokryją koszty postępowania sądowego ?
  Ile jeszcze takich perełek jest do ujawnienia?

  12
 2. Damian Karolina pisze:

  Brawo sędzia!

  9
  2
 3. ogryzek pisze:

  Witam forumowiczów, ponieważ prowadzę firmę transportową, chętnie udostępnię radnej Warwasińkiej samochód ciężarowy, aby bez problemu mogła zabrać wszystkie segregatory na jutrzejszą sesję. Pozdrawiam

  4
  6
  • Patrząc z boku pisze:

   Co dobrego dla Rędzin zrobili pozostali radni gminni z tej miejscowości. ?
   Na sesjach siedzą pokornie, nie zabierają głosu. Nie wnoszą nic istotnego dla polepszenia życia społecznego mieszkańców. To jest najgorsza Rada Gminy jaka mogła przytrafić się nam od momentu powstania samorządu gminnego. Przykład?
   Dług, ponad 12 mln złotych
   Deficyt, ponad 7 mln złotych

  • Rolnik z PGR-u pisze:

   Ogryzek, lepiej gdybyś miał w pogotowiu furę gnoju, bo za rok będziemy transportować twojego rudego szefa za rogatki gminy .Wtedy byłbyś bardziej potrzebny. Nie każdy potrafi znieść odór obornika jak ty.

 4. bezradny pisze:

  Mam pytanie do Pani Radnej Warwasińskiej :
  Jak jako radna przyczyniła się Pani do rozwoju Osiedla ?
  i nie chodzi tu o dokarmianie bezpańskich kotów

  3
  7
 5. Segregator śmieci pisze:

  Pani Lidziu – widać że warchoły s*ają w gacie ze strachu przed utratą władzy i odpowiedzialnością. Atakują bezpardonowo i po chamsku na forum jedyną radną , która ośmiela się rozliczać działania wójta. !!!
  Warchoły niech szczekają, a karawana jedzie dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *