bezchmurnie
11°
10°
sobota
Reklama
Sąd Najwyższy oddalił skargę gminy Rędziny w sprawie zniesławienia. Kompromitacja wójta!
07 kwietnia 2023 r. | 11:52
4

Wójt Paweł Militowski kolejny raz przegrał w sądzie. Tym razem w Sądzie Najwyższym. Sąd oddalił kasację Militowskiego w sprawie zniesławienia przeze mnie gminy Rędziny. Sąd kosztami postępowania obarczył gminę Rędziny. Militowski wymyślił całe zniesławienie i z ramienia gminy mnie oskarżył.

Zatrudniając do prowadzenia tej sprawie bardzo drogą kancelarię z Krakowa, Militowski pozbawił mieszkańców gminy Rędziny, w mojej ocenie, co najmniej kilkunastu (jak nie kilkudziesięciu) tysięcy złotych. Bo tyle z pewnością wyniosło wynagrodzenie prawnika z tej kancelarii z Krakowa.

Wójcie Pawle Militowski. Przy takich ogromnych zarobkach powinieneś zwrócić te pieniądze z własnej kieszeni!

Dziękuję za pomoc w tej sprawie mec. Tomaszowi Biedzie, Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP oraz wszystkim mediom.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Sąd Najwyższy oddalił skargę gminy Rędziny w sprawie zniesławienia. Kompromitacja wójta!”

 1. Prawo pisze:

  rozliczymy tego lisa w wyborach

  30
 2. Mieszkańcy Gminy pisze:

  Teraz z niecierpliwością czekamy, aż “pełnomocnicy” wójta skierują sprawę do Strasburga. !!!
  Panie Redaktorze, Wyrok w tej bulwersującej opinię publiczną sprawie był od samego początku do przewidzenia. !!! Szkoda tylko zmarnowanych publicznych pieniędzy na tę SZOPKE.
  SKANDALEM w tej sprawie jest fakt, iż wójt poczuł się urażony (znieważony, zniesławiony, pomówiony) artykułami na łamach internetowej strony gminaredziny.pl – w pierwszej instancji spowodował UTAJNIENIE PROCESU !!!. Jaki miał w tym interes. Czego ewentualnie się bał .Dlaczego poprzez ten ruch zabronił mieszkańcom gminy czynnego udziału w procesie, który przecież dotyczył ich samych ?
  Panie Redaktorze, prosimy, aby ustalił Pan, ile pieniędzy kosztował PODATNIKÓW ten bezzasadny od samego początku proces sądowy w wykonaniu wójta.

  23

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *