zachmurzenie duże
piątek
Reklama
fot. WUP w Katowicach
Są plany na powstanie “Jurajskiego Agro Fresh Parku” w gminie Rędziny
03 lutego 2020 r. | 11:48
5

W siedzibie częstochowskiego Oddziału Zamiejscowego Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach odbyło się spotkanie Partnerstwa na rzecz rynku pracy subregionu północnego województwa śląskiego. Przedstawiono na nim założenia powstania „Jurajskiego Agro Fresh Parku” w gminie Rędziny - poinformował Wojewódzki Urząd Pracy w mediach społecznościowych.

Projekt polega na stworzeniu podmiotu odpowiedzialnego za skup, przechowalnictwo, przetwórstwo oraz dystrybucję hurtową produktów rolniczych, ogrodniczych oraz produktów przetwórstwa spożywczego. Według założeń ma być unikatowym, systemowym rozwiązaniem w sektorze rolnictwa. Z jednej strony będzie bowiem operatorem hurtowym, a z drugiej promotorem i integratorem szybkiego rozwoju poszczególnych grup producentów.

Inwestycja ta ma ruszyć w przyszłym roku. /WUP w Katowicach/5 odpowiedzi na “Są plany na powstanie “Jurajskiego Agro Fresh Parku” w gminie Rędziny”

 1. Rolnik szuka żony pisze:

  Ile pieniędzy na ten projekt wyłożą władze gminy Rędziny?
  Jaka bedzie rola władz gminy w tym projekcie, szczególnie w finalnym jego stadium (poniesione koszty, ewentualne straty, zyski)?
  Gdzie, według założeń projektowych, ma powstać “Jurajski Agro Fresh Parku?

  6
  1
  • Redziniak pisze:

   Gmina nie da nic, wszystkie koszty będą pokryte z mojej kieszeni. Zarobiłem już tyle na komentarzach tutaj i na reszcie stron Pana Redaktora, że mnie bez problemu na to stać. Park powstanie na mojej działce.
   Cały przychód oddam do budżetu gminy.

   5
   5
   • Golibroda pisze:

    Redziniak
    Ne oddasz przychodu do gminy, bo ci go pomniejsza o koszty uzyskania, a może nawet o podatek dochodowy.Kłamiesz jak z nut.
    To główna cechą stajennych trolli.

    4
    1
 2. Wiesiek pisze:

  Stać cię na wszystko, a nie potrafisz wysupłać paru groszy na słownik ortograficzny.? W twoim przypadku jest to niezbędne narzędzie do prawidłowego komunikowania się z otoczeniem.Szwendasz się po różnych tematach i negatywnie zaznaczasz swoją obecność U ciebie dzieciaku szwankuje nie tylko ortografia lecz także dysleksja, a przede wszystkim głową.

  5
  1
 3. Redziniak pisze:

  Zadaniem dziennikarza jest przekazywanie rzetelnych i bezstronnych informacji oraz różnorodnych opinii.
  Dobro czytelników, słuchaczy i widzów oraz dobro publiczne powinny mieć pierwszeństwo wobec interesów autora, redaktora, wydawcy lub nadawcy.
  Informacje powinny być zrównoważone i dokładne, tak by odbiorca mógł odróżnić prawdę od przypuszczeń i plotek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *