bezchmurnie
27°
27°
poniedziałek
Reklama
UG Rędziny
Ruszyły konsultacje dotyczące Strategii Rozwoju Gminy Rędziny do 2030 roku
26 lipca 2022 r. | 09:53
11

Wójt Gminy Rędziny ogłosił konsultacje społeczne dotyczące projektu Strategii Rozwoju Gminy Rędziny do 2030 roku.

Konsultacje będą prowadzone w terminie: od 22 lipca 2022 r. do 31 sierpnia 2022 r.

Przyjmowanie opinii i uwag do projektu strategii następuje wyłącznie z zastosowaniem formularza zgłaszania uwag (do pobrania poniżej), w terminie konsultacji społecznych w następujący sposób:
- pocztą na adres: Urząd Gminy Rędziny, ul. Wolności 87, 42-242 Rędziny (decyduje data wpływu do Urzędu),
- w siedzibie Urzędu Gminy Rędziny, ul. Wolności 87, 42-242 Rędziny, poprzez złożenie na Dzienniku Podawczym,
- za pomocą poczty elektronicznej, na adres: ug@redziny.p lub za pośrednictwem systemu EPUAP: /v4e4hOkh44/SkrytkaESP

Projekt strategii dostępny jest TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI11 odpowiedzi na “Ruszyły konsultacje dotyczące Strategii Rozwoju Gminy Rędziny do 2030 roku”

 1. mieszkaniec pisze:

  Jedno konkretne pytanie do pana senatora
  gdzie są środki finansowe – rządowe
  na budowę sali gimnastycznej przy szkole podstawowej w Koninie !!!

  Czy pozostaną jedynie
  “obiecanki cacanki …………….” !!!

  4
  12
 2. mieszkanka pisze:

  Budowa sali gimnastycznej, ba nawet nowej Szkoły w Koninie , jest pomysłem pana WÓJTA, a nie decyzją RZĄDU !!!
  Przyklaskuje mu ochoczo pani radna Anna Sadziak !!!
  Wójt przeprowadził nawet wizualizację tego obiektu !!!
  Czy pozostaną tylko “obiecanki cacanki”, trzeba zapytać pana wójta i panią radną Sadziak !!!
  Szkoła z salą gimnastyczną znajduje się na rędzińskim Osiedlu. Wystarczy przeprowadzić remont i można wprowadzać tam uczniów !!!
  Nie wolno cokolwiek obiecywać mieszkańcom, a potem czekać na przysłowiową “mannę z Nieba”.
  Pan Senator nie ma tyle pieniędzy, aby zasponsorować Koninowi salę gimnastyczną lub nową Szkołę !!!
  Pomysł budowy nowej Szkoły lub sali gimnastycznej nigdy nie był przedmiotem konsultacji społecznych w gminie Rędziny !!!

  15
  4
  • Mieszkaniec Konina pisze:

   Mieszkanko Osiedla. Sama się wprowadź do zagrzybionej , starej, wymagającej ogromnego remontu szkoły. Tak Lidziu . A jeśli chodzi o konsultacje społeczne, to pod wnioskiem Pani Radnej z Konina o wybudowanie sali gimnastycznej , podpisało się ponad 100 mieszkańców Konina. Nowej szkoły nie będzie , bo jest nam niepotrzebna, a sala dla dzieci w końcu powstanie. A Ty pilnuj swojego osiedla i o potrzeby Konina nie martw się. Nie potrzebujemy Ciebie razem z Twoim Osiedlem…

   5
   9
  • podnieconywikary pisze:

   Lipka to ty? Słabo się kamuflujesz. Po IP widać skąd piszesz, są programy do tego 😉 Sala nowa BĘDZIE a ty się zajmij swoimi dziurawymi drogami i syfem na łosiedlu, a jeśli brakuje piniendzy to zrezygnuj z diety, funkcja radnego to praca społeczna a wyście sobie z tego zrobili sposób na zarobkowanie !!! Wągla nie ma, ciekawe czym będziecie ogrzewać bloki zimą. Chrustem zbieranym w sadach czy odpadami spalanymi w cementowni wynoszonymi pod osłoną nocy przez płot?

   1
   6
   • Opętany Egzorcysta pisze:

    Za bardzo jesteś podniecony i bredzisz. Żadnej sali gimnastycznej nie będzie. Podatnicy nie będą spełniać zachcianek i marzeń kilku zdesperowanych osobników.

    7
    2
    • podnieconywikary pisze:

     Rendzinioku o godzinie 13:35 masz przerwe na kanapke z paprykarzem szczecińskim czy piszesz z ukrycia siedząc na “tronie”? Robotą się lepiej zamnij a myślenie zostaw innym, którzy zadecydują jak będzie. Telewizor se pooglądaj jeśli ci sie nudzi.

     1
     3
 3. Ad Vocem z wami pisze:

  Droga Pani Lidio Warwasińsko alias mieszkanka Osiedla, mieszkanka Rudnik, mieszkanka gminy. Proszę mi wyjaśnić jaki ma Pani cel w ciągłym obrzucaniu błotem Wójta i pozostałą część rady, przecież jeszcze nie tak dawno graliście do jednej bramki. Nie da się wyprzeć faktu, że pierwsza Pani wnioskowała o podwyżkę pensji dla Wójta oraz diety dla przewodniczącej. Sytuacja zmieniła się po akcji z GOPS’em i byłą kierownik ( nie będe rozpisywał się w tym temacie ).
  Lecz czy warto przekładać osobistą zemstę ponad dobro mieszkańców, którzy obdarzyli Panią mandatem? Wiem, że zaraz Pani powie, że wszystko robi Pani dla dobra mieszkańców Osiedla, ale co konkretnie ?
  Jak podnoszą poziom życia mieszkańców Osiedla skargi na byłą Panią kierownik, która od 2 lat przebywa na emeryturze ?
  To samo tyczy się skarg na wójta.
  Kiedy Pani złoży interpelację o załątanie dziury w drodze, lub o rozbudowe infrastruktóry osiedlowej ?
  No tak woda stoi na broniewskiego juz od 50 lat, ale nie chce weźmie Pani pod uwagę, że pomijając temat kosztów życiu, które są bezapelacyjnie niższe na osiedlu w porównianiu do innych sołectw, np parking przy byłej podstawówce, czy przy przedszkolu, który został wykonany na terenach gminnych nie mieszkaniówki aby zmniejszyć problemy z parkowaniem smaochodów. No tak zaraz przytoczy Pani temat ze karoserie są niszczone przy kotłownie, lecz to też jest teren gminny więc dlaczego mieszkańcy na nim parkują ?
  W moich oczach jest Pani wielką egoistką i hipokrytką, ale jak to się mówi na nic nie jest za późno.
  Czy nie lepiej byłoby przestać obrzucać wszystkich łajnem i wspólnie działać aby gmina się rozwijała ?
  Czy dalej woli Pani dmuchać w jedną trąbkę z byłym zastępcą, człowiekiem rządnym władzy niczym Paweł Kozioł z popularnego serialu.
  Pani Lidziu jest Pani wykorzystywana przez niego, a gdy już mu Pani nie będzie potrzebna kopnie Panią w ….
  Niech Pani nie reaguje emocjonalnie tylko na spokojnie przemyśli sobie te słowa.

  2
  6
  • Agniesia pisze:

   Ad vocem. Kłamczuszku. Pojęcie Teren gminy oznacza, że jest własnością społeczności lokalnej gminy, a nie wójta, radnych czy pracowników gminy. To społeczność lokalną jest dysponentem terenu oraz pracodawcą wójta, radnych, pozostałych pracowników.

   • Jadźka z warzywniaka pisze:

    Drogi Ad vocem z Wami – dyslektyku !!!
    Pani Radna Lidia Warwasińska niebawem złoży wniosek do rady gminy, aby zaopatrzyć cię w słownik ortograficzny.Zapamiętaj – Infrastruktóra – NIE, infrastruktura – TAK , rządny – NIE, żądny – TAK .Nazwy ulic piszemy wielką literą.
    Inne błędy, w tym stylistyczne z litości pominę.
    “Ad vocem z wami”. najpierw odpowiedni poziom wiedzy, długa jeszcze dukacja, a następnie dyskusja na forum dla dorosłych.

    3
    1
 4. mieszkaniec gminy pisze:

  Militowski zaczął trząść portkami ze strachu !!!
  Militowski boi się PRAWDY !!!
  Militowski o jakim ty działaniu myślisz ???
  Militowski o jakim ty rozwoju mówisz ???

  mieszkańcy gminy pod twoim zarządem zadłużeni jak nigdy dotychczas
  ponad 12 milionów długu !!!
  ponad 7 milionów deficytu !!!

  Militowski możesz być pewny na 100 %
  radna Warwasińska ujawni całą PRAWDĘ na twój temat !!!

  6
  1
  • Obserwator pisze:

   Czy ktoś z Osiedla może powiedzieć, co takiego pani radna Warwasińska zrobiła dla nich ? Czy może się pochwalić jakimś sukcesem? Bo jak na razie to na sesjach i na tym forum prowadzi tylko prywatną wojenkę z wójtem i radnymi oczerniając ich , nie szczędząc przy tym złośliwych komentarzy.

   1
   3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *