słabe opady deszczu
20°
18°
sobota
Reklama
Ruszamy z konkursem “oceń swojego wójta i radnego”
30 października 2019 r. | 13:36
0

Mamy już zdjęcia wszystkich radnych, dlatego oficjalnie możemy rozpocząć zabawę w postaci cotygodniowego konkursu "oceń swojego wójta i radnego". Do wyboru macie 15. radnych oraz Wójta Pawła Militowskiego.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *