zachmurzenie duże
środa
Reklama
Rędziny: Płód bliźniaków znaleziony w koszu na śmieci
01 kwietnia 2022 r. | 17:02
0

Wczoraj na osiedlu w Rędzinach w jednym z koszy na śmieci doszło do odkrycia płodu noworodków. Na trop wpadli częstochowscy policjanci, którzy zostali powiadomieni przez lekarzy jednego ze szpitali w Częstochowie. To tam trafiła 17-letnia mieszkanka Rędzin z silnymi bólami brzucha. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że kobieta niedawno urodziła. Kobieta przyznała się do tego i podczas rozmów z policjantami, poinformowała, gdzie znajduje się płód. Okazało się, że była to ciąża bliźniacza.

Sprawą już zajmuje się Prokuratura Okręgowa w Częstochowie, która zleciła sekcję zwłok. Ta ma wyjaśnić, czy bliźnięta urodziły się żywe, czy martwe, oraz przyczynę zgonu.

Śledztwo jest prowadzone pod kątem dzieciobójstwa, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

PAWEŁ GĄSIORSKI Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *