zachmurzenie umiarkowane
17°
17°
poniedziałek
Reklama
Shutterstock
Rędziny: Pijana matka “opiekowała się” 3-letnim synkiem
13 czerwca 2023 r. | 08:21
13

Policjanci z Kłomnic interweniowali wobec 23-letniej mieszkanki Rędzin, która mając w organizmie 3 promile alkoholu, "sprawowała opiekę” nad swoim 3- letnim synem. Sytuacja była o tyle niebezpieczna, że dziecko bawiło się przy otwartym oknie mieszkania na IV piętrze. Na szczęście szybka interwencja sprawiła, że nie doszło do żadnej tragedii i chłopczyk trafił pod opiekę babci.

W czwartek, przed 21.00 policjanci z Kłomnic otrzymali informację, że w jednym z rędzińskich mieszkań na czwartym piętrze, mały chłopczyk przez otwarte okno wyrzuca różne przedmioty. Mundurowi w trybie pilnym pojechali na miejsce. Z uwagi na fakt, że nikt nie otwierał drzwi, a sytuacja była bardzo niebezpieczna, podjęto decyzję o siłowym wejściu do mieszkania, co umożliwili strażacy. Tam zastali dziecko, które bawiło się przy otwartym oknie, rzeczywiście wyrzucając przez nie różne przedmioty. Zamroczona alkoholem 23-letnia matka chłopca w tym czasie spała. Badanie wykazało, że miała w organizmie 3 promile alkoholu. 3-latek trafił pod opiekę babci, a jego nieodpowiedzialna matka została zatrzymana. Gdy wytrzeźwieje, zostanie przesłuchana. Za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo, może grozić jej kara nawet do 5 lat więzienia. /KMP w Częstochowie/13 odpowiedzi na “Rędziny: Pijana matka “opiekowała się” 3-letnim synkiem”

 1. Krótko przy karku pisze:

  No, cóż, nie na darmo Pan Prezes zakomunikował , że kobiety “dają w szyje” .

  17
  3
 2. podnieconywikary pisze:

  zwróćcie uwagę jak te małolaty chlają, przeklinają, szlajają się, ciągną co popadnie, większość to zwyczajne nieuki, wyobraźcie sobie być kiedyś dzieckiem takiej zwyrodniałej ladacznicy … ciężkie czasy idą oj ciężkie

  19
  • gad z rakowa pisze:

   podnieconywikary, ciebie rajcują tylko małolaty. Taka przypadłość środowiskowa.

   7
   1
  • podnieconywikary pisze:

   Spójrzcie – komentarz otrzymał 15 “minusów” co oznacza, że komentarz odczytało 15-tu półmózgów, typowych wyborców pisu i klientów MOPSu, którzy częściej zagladają do butelki i telegazety niż do papierowej książki, chyba że jest to literatura kupowana w skupie makulatury na kilogramy, używana w wychodku do rozsmarowywania na życi pijackiego kleksa, kiedy skończą się etykiety pieczołowicie zeskrobywane z butelek. Przy okazji – nie ma ani jednego plusa, co znakomicie oddaje przekrój czytelników tegoż jakże górnolotnego portalu.

   1
   5
 3. Tusk pisze:

  militowski chce zamknąć gzk , viekawe czym będziecie jeździć 🙂 i to nie jest kłamstwo !!!

  18
  • Mieszkanka gminy pisze:

   to mamy odpowiedź na pytanie Dlaczego kierownik GZK sąsiad Militowskiego odszedł z pracy

   15
   • koninlok pisze:

    kosiarkowy i Militowski mają podobne pojęcie o zarządzaniu GZK.

    14
   • Prorok pisze:

    A mnie się wydaje, że sprawa ma drugie dno. Nadchodzą wybory. Doprowadzenie GZK do upadku, może mieć sens. Wystarczy za marne pieniądze przejąć majątek zakładu i po przegranych wyborach uruchomić ponownie zaklad, ale już jako komercyjną firma.

    11
  • PR110 pisze:

   Pociąg Regio z Rudnik jedzie 9-10 min autobus 35- 50min. Kościelec i Rudniki z Koninem będą mieć dowóz. O prawo jazdy też można w firmie spod Kłomnic się w końcu wystarać jeśli ktoś nie ma. GZK “upada” już od 30 lat można się było przygotować do dywersyfikacji transportu sempiterny.

   4
   6
  • gad z rakowa pisze:

   podaj źródła tych rewelacji wiejski warchole.

   4
   7
 4. Ktoś pisze:

  odszedł bo zakład doprowadzili praktycznie do ruiny !!! i Adaś uciekł haha
  nie inwestują w ogóle w części, w autobusach syfon i smród
  militowski miał zgłaszane o wszystkich problemach i usterkach ale on to ma w d…. !!!

  17
  • Mieszkańcy Gminy pisze:

   Widzicie drodzy Państwo do czego doprowadziło brak kwalifikacji i doświadczenia na danym stanowisku. Gość musiał ustąpić z funkcji !!!
   Ten pan, przed objęciem funkcji kierownika GZK. był bodajże sprzedawcą kosiarek w “Urmiku” !!!

   P. S. Narodzie, ocknij się wreszcie i zaprowadź porządek w gminie !!!

   17

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *