bezchmurnie
27°
26°
poniedziałek
Reklama
fot. Policja Podkarpacka
Ranking przestępstw: 100 przestępstw w gminie Rędziny
17 listopada 2023 r. | 11:38
2

Polska Agencja Prasowa opublikowała liczbę przestępstw odnotowanych przez policję w 2022 roku. Łącznie w całym kraju dokonano ich ponad 860 tys.

"Dane dotyczące przestępstw według podziału administracyjnego kraju nie zawierają czynów karalnych osób nieletnich. Dane nie uwzględniają również rejestracji z postępowań przygotowawczych prowadzonych przez prokuraturę we własnym zakresie" - zastrzegł insp. Mariusz Ciarka, rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policji, przekazując statystyki.

Jak na tym tle wypadała gmina Rędziny?

ranking przestępstw - powiat częstochowski:
BLACHOWNIA - OBSZAR MIEJSKI 199
BLACHOWNIA - OBSZAR WIEJSKI 61
DĄBROWA ZIELONA - OBSZAR WIEJSKI 31
JANÓW - OBSZAR WIEJSKI 62
KAMIENICA POLSKA - OBSZAR WIEJSKI 65
KŁOMNICE - OBSZAR WIEJSKI 130
KONIECPOL - OBSZAR MIEJSKI 58
KONIECPOL - OBSZAR WIEJSKI 20
KONOPISKA - OBSZAR WIEJSKI 109
KRUSZYNA - OBSZAR WIEJSKI 39
LELÓW - OBSZAR WIEJSKI 46
MSTÓW - OBSZAR WIEJSKI 81
MYKANÓW - OBSZAR WIEJSKI 151
OLSZTYN - OBSZAR MIEJSKI 17
OLSZTYN - OBSZAR WIEJSKI 47
POCZESNA - OBSZAR WIEJSKI 164
PRZYRÓW - OBSZAR WIEJSKI 27
RĘDZINY - OBSZAR WIEJSKI 100
STARCZA - OBSZAR WIEJSKI 60

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Ranking przestępstw: 100 przestępstw w gminie Rędziny”

 1. Radny pisze:

  Wojt gminy redziny wraz z nieudolną rada chce zamknąć gzk redziny i pizbawic mieszkańców transportu z Konina Kościelca, Rudnik i Marianki . mieszkańcy Redzin mają PKS, busy , koparkę itp ,mam nadzieję że weźmiecie to pod uwagę w wyborach na wiosnę, mam nadzieję że odpowie karnie za niegospodarność i marnotrawstwo pieniędzy

  • (niestety) pasażer GZK pisze:

   Brawo Paweł. Jak najszybciej rozwiąż ten nikomu niepotrzebny podmiot GZK !. Podpisuj stary szybciutko umowę z MPK Częstochowa. Bedzie taniej, czyściej i bezpieczniej. Na co komu brudne autobusy i wiecznie roszczeniowi kierowcy i ich rodzinki.

   2
   2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *