bezchmurnie
15°
12°
środa
Reklama
Radni przyjęli bubel prawny niezgodny z Konstytucją RP!
05 listopada 2021 r. | 11:01
7

Wojewoda Śląski unieważnił kolejną uchwałę Rady Gminy Rędziny. Chodzi o uchwałę nr 223/XL/2021 Rady Gminy Rędziny z dnia 21 września 2021 r. w sprawie zmiany uchwały nr 61/XXII/2000 Rady Gminy Rędziny z dnia 27 listopada 2000 r. w sprawie zaliczenia dróg do kategorii dróg gminnych.

Uchwała ta jest niezgodna z Konstytucją RP.

Rozstrzygnięcie nadzorcze wojewody w tej sprawie znajduje się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Radni przyjęli bubel prawny niezgodny z Konstytucją RP!”

 1. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  Radny z Marianki!!!
  Podobno los gminy, dobro oraz pomyślność mieszkańców leżą panu na, sercu.
  Który to już jest bubel prawny w wykonaniu radnych i wójta ?
  Przestańcie robić pośmiewisko z tej gminy !!!!

  20
  • Agusia pisze:

   Mają ubaw z Rędzin w Wydziale Prawnym Pana Wojewody .
   Może pan radny, specjalizujący się w prawie anglosaskim – COMMON LAW – (podobno według niego obowiązuje w Polsce) podłubał by trochę przy tych uchwałach. ,Może wspólnymi siłami z panem radnym z Marianki ( któremu dobro i pomyślność mieszkańców gminy leży na sercu) oraz panem radnym, pracownikiem fizycznym hurtowni budowlanej, wspomogli by intelektualnie pana wójta. ?
   Może ten “natrętny” do granic możliwości Wydział Prawny, wreszcie dałby sobie spokoju z opisywaniem nieprawidłowości w rędzińskich uchwałach ?

   22
 2. Jajami o asfalt pisze:

  Gdyby nie ten portal, to jak myślicie pan Militowski przyznałby się do unieważnienia uchwały (poprzednich również) ?
  Przyznałby się do wielu innych spraw, które opisał Pan Redaktor. ?
  Szkoda mi pachołków, którzy zatracili twarz, honor , popierając nieudaczników życiowych !
  Uczynili to w zamian za jakieś tam apanaże.
  Ale cóż, parcie u takich osobników do koryta, jest większe od zwykłej ludzkiej uczciwości i przyzwoitości. !

 3. Mieszkaniec pisze:

  Takich mamy geniuszy radców prawnych nie znających się na prawie !!!

  20
 4. mieszkaniec Marianki pisze:

  Najgorsze jest to, że my mieszkańcy nadal nie wiemy ile Militowski wydaje na kancelarię prawną i ilu jeszcze ma prawników, którym płaci nasze pieniądze. Tak głupiej i bez wykształcenia rady, to w Rędzinach jeszczce nie było. Oni przyszli tylko po pieniążki i żeby całej swojej rodzinie pracę załatwić. Te zachcianki spełnia im klawisz głupek !!!!!!!!!!
  Co ci nasi radni sobą reprezentują jakie mają przygotowanie do pełnienia funkcji, nie mówiąc o ryżym. Ludzie w końcu musimy się zmobilizować i zrobić REFERENDUM odwołać nieudaczników, ile mamy czekać żeby było normalnie? Przecież oni nam wyborcom przynoszą tylko wstyd !!!!!!! REFERENDUM CZAS ZACZĄĆ DZIAŁAĆ NIE NARZEKAĆ.
  Tylko takie stanowisko uwolni nas od wszystkich gminnych przekrętów, oczyszcenia urzędu z nic nierobiących pracowników, których jest stanowczo za dużo, a nam podnoszą podatki.

 5. mieszkaniecrudnik pisze:

  Ale jak to, tym włośniakom prawie PÓŁ MILIONA zapłacił nasz kogucik i go włośniaki nie poinformowały ? TO ZA CO IM ZAPŁACIŁ NASZE, PODATNIKÓW, PIENIĄDZE ????? A może było jakoś tak nie teges ? : ) Ludzie to różnie opowiadają … 🙂 Ktoś ma taczke czy może klotke obornika zastosujemy?

  15
 6. Pomarańczowy nosorożec pisze:

  Jeszcze takiej rady ta gmina nie miała. Jeszcze nie miała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *