zachmurzenie umiarkowane
17°
17°
poniedziałek
Reklama
Radni od wójta uznali skargi na wójta za bezzasadne!
31 marca 2022 r. | 11:14
12

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Rędziny, radni procedowali skargi złożone na Wójta Pawła Militowskiego. Radni zdecydowali, że cztery skargi złożone na Wójta Gminy Rędziny są bezzasadne.

Radni w głosowaniach byli niejednomyślni. Skargi zostały uznane za bezzasadne tylko przez radnych wspierających Wójta Pawła Militowskiego.

PAWEŁ GĄSIORSKI12 odpowiedzi na “Radni od wójta uznali skargi na wójta za bezzasadne!”

 1. Mily pisze:

  Wiernie oddani swojemu panu .Aport do nogi 🤣

  17
  1
 2. Zmiany pisze:

  Będzie nowy wójt i radni oj będą

  17
  1
  • Dealer Mięty pisze:

   Nowy wójt będzie, to oczywista oczywistość. Najważniejszą sprawą honoru dla mieszkańców i miernikiem demokracji , będzie rozliczenie tego wójta i spolegliwych mu radnych. Jeszcze nigdy ta gmina nie miała tak słabego wójta i radnych. To jakaś masakra.

   16
  • A mi to wszystko lotto pisze:

   Zakład, że ciemnota pójdzie wybrać tych samych. Dlaczego?
   Bo to ciemnota😁😁😁

 3. Jarosław Jarosław Jarosław pisze:

  Ten nowy wójt to będzie z którego stowarzyszenia?
  Koszykarskiego czy Miłośników Gminy?

  15
 4. mieszkaniec Marianki pisze:

  Mam rozumieć, że niektórzy radni sięgnęli po rozum do głowy. Ilu ich było i którzy? Czy my wyborcy możemy znać treść tych skarg? Bardzo mnie to interesuje kto składał skargi i w jakim temacie? Sesji nie oglądam, bo nie mam cierpliwości i czasu. Proszę kto oglądał sesję o przybliżenie tematu. Dziękuję.

  13
 5. Małgosia pisze:

  Treść skarg jest ukrywana zapewne zarzuty trafione w 10

  11
 6. Z Osiedla pisze:

  Można ją “odtajnić” , kierując zawiadomienia do stosownych podmiotów prawnych. Właściwych podmiotów do zajęcia się skargą. Być może podmioty te uznają skargę za jak najbardziej zasadną. Póki rada gminy funkcjonuje w takim kształcie, nie pozwoli, aby wójtowi spadł włos z głowy. !!

  11
 7. Obserwator_burdlu pisze:

  A ja mam pytanie z innej strony, a mianowicie jeśli wszystkie urzędy sa pootwierane to dlaczego sesja Rady Gminy jest online?? Radni pobierają pieniądze, a za przeproszeniem dupy nie mogą ruszyć by spotkać się w urzędzie?? Dla mnie to kpina z ludzi, szczególnie patrząc na to, że połaczenia internetowe niektórych radnych są tak marne, że nie da się ich wysłuchać. Co do skarg powinny być umieszczone w biuletynie, a jesli nie to proponuje wysłuchania wystąpienia radnych na kanale Yt.

 8. Rudy bawidamek pisze:

  Obserwatorze_burdlu!
  Ponieważ niektórzy radni lubią pouczać innych jak mają postępować, a najlepiej im to wychodzi wówczas, gdy siedzą w domach, ukryci za monitorami komputerów!!
  Dowiodła to ostatnia sesja, gdzie Wiśniewski z Pożarlik pouczali Pana Kierownika ZGMiK . 😁😁😁😁😁
  Żadno z pouczających nie może wylegitymować się chociaż licencjatem!!
  A, są podejrzenia, że radna Pożarlik może być tylko po zawodówce!!
  Takie to są jajca w tej gminie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *